Tóny života – samoliečiaci proces hudbou

obrázok so súhlasom duron123 / FreeDigitalPhotos.net

obrázok so súhlasom duron123 / FreeDigitalPhotos.net

Pozývame Vás na harmonizačnú a liečivú zvukovú sprchu pomocou vibrafónu, hudobného nástroja, ktorý je ladený v starobylých Solfeggio frekvenciách v spojení so šamanským bubnom. Tieto tóny účinne vylaďujú energetický systém nášho tela, prebúdzajú bunkovú a genetickú pamäť do jej pôvodnej čistoty a tým spušťajú samoliečiaci proces nášho organizmu. 

Solfeggio frekvencie pochádzajú z veľmi starej hudobnej stupnice používanej v starovekej hudbe, náboženských spevoch a obradoch.

Tieto spevy sa skladajú zo zvláštnych tónov alebo frekvencií, ktoré keď sú spievané v harmónii, a v latinčine, majú obrovskú duchovnú silu pri náboženských obradoch. Kombinácie týchto tónov a latinskej intonácie, mala silu preniknúť hlboko do hlbín podvedomia a silno podporovať liečenie a transformáciu.

Účinky a ich funkcie:

174Hz – Anestetikum, odstraňuje bolesť fyzickú aj duševnú, dáva orgánom pocit bezpečia a motivuje ich k čo najlepšej činnosti.

285Hz – Lieči rany, popáleniny, poškodené tkanivo do pôvodnej podoby.

396Hz – Dáva oslobodzujúci pocit od viny a strachu, napomáha dosiahnutiu cieľov, umožňuje prebudenie a návrat k realite.

417Hz – Uľahčuje zmeny, môže zmeniť odcuzenie človeka od Boha a návrat na správnu cestu. Čistí traumatické zážitky a vymaže deštruktívne vplyvy minulých udalostí. Odsrtaňuje obmedzujúce pocity, podporuje DNA, dodáva energiu.

528Hz – Transformácia, zázraky, opravuje DNA do pôvodnej podoby. Frekvencia lásky. Zvyšuje energiu, tvorivosť, vnútorný kľud, privádza duchovné zážitky a osvietenie.

639Hz – Súdržnosť vzťahov, harmonizácia mozgu a spoločnosti. Podpora komunikácie bunky so svojim okolým. Komunikácia s paralelnými svetmi a duchovnými svetmi.

741Hz – Napomáha vyjadrovaniu, riešeniu, prebúdza intuíciu, spája s nelineárnym poznaním. Čistí bunky od toxínov a elektromagnetického žiarenia. Vedie k čistejšiemu a zdravšiemu životu.

852Hz – Prehlbuje intuíciu, napomáha návratu k duchovnému poriadku. Prebúdza lásku bez podmienok a akýkoľvek systém do pôvodného perfektného stavu. Je spojený so svetlom a duchom, umožňuje návrat k jednote.

963Hz – Posvätný akord, prebúdza DNA a aktivuje šišinku

V podstate takmer všetka hudba, ktorú počujeme dnes v médiách alebo sa predáva na hudobných nosičoch v obchodoch, nech už je to rock, jazz, soul alebo klasika, je atonálna a kontraproduktivna v porovnaní s úžasnou transformačnou silou Solfeggio tónov. Jedna z Solfeggio frekvencií 528 Hz je známa ako “528 Miracle”, pretože ta má pozoruhodnú schopnosť liečiť a opravovať poškodenú DNA v tele a je to presne tá frekvencia, ktorá bola použitá genetikmi pri biochemických procesoch.

Ďalšie články o hudbe

CD a DVD s relaxačnou hudbou a meditáciami

CD a DVD – mantry a liečba spevom

5 848 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.