Vedecký objav storočia – pôsobenie zázračnej molekuly oxidu dusnatého

Držiteľ Nobelovej ceny za medicínu z roku 1998 Dr. Ignarro vo svojej knihe: Program Ano NO (oxid dusnatý) skutočný záchranca života, došiel k záveru, že rozdiel medzi zdravím a chorobou je často otázkou toho, na akej úrovni NO vo Vašom tele funguje.

L – ARGININ je aminokyselina, ktorá zlepšuje prietok krvného riečišťa, pretože sa v tele mení na NO, ktorý bráni tvorbe krvných zrazenín, vyvolávajúcich srdcový infarkt, mozgovú mŕtvicu a znižuje krvný tlak.

Pôsobenie zázračnej molekuly oxidu dusnatého môžeme ovplyvniť my sami.

obrázok so súhlasom renjith krishnan / FreeDigitalPhotos.net

NO je účinný proti:

Kardiovaskulárnym ochoreniam
Cukrovke
Erektilnej dysfunkcii
Rakovine
Vredom
Močovej inkontinencii
Infekciám
Alzheimerovej chorobe
Zápalovým ochoreniam
Roztrúsenej skleróze

Po preštudovaní knihy od Dr.Ignarra sa nám po 2-ročnom bádaní a výskume podarilo vytvoriť produkt, ktorý sme nazvali L-COMPLEX, H-TECHNOLOGY. Vďaka mojej technológii, ktorá je výrobným tajomstvom (preto Hricik Technology) sa podaril produkt, ktorý má vynikajúce výsledky pri:

 • znižovaní hladiny krvného tlaku
 • liečení cukrovky
 • urologických problémoch
 • odstraňovaní únavového syndrómu
 • pri prebiehajúcich testoch som si taktiež všimol, že pacienti, ktorí ho berú, sa im výrazne vylepšuje pleť
 • … máme to preukázateľne vyskúšané a podporené radom ďalších výsledkov
 • NO sa môže stať doslova otázkou života a smrti – strana 51 knihy, ktorú si môžete prezrieť a objednať v EZOshope

15 zásadných vplyvov NO na ľudské telo:

 • znižuje krvný tlak – normalizuje krvný obeh vazodilatáciou – rozšírením steny ciev
 • znižuje zrážanlivosť krvi – tlmí priľnavosť, zhlukovanie a produkciu krvných doštičiek
 • zabíja baktérie, vírusy, parazity a tumory
 • baktericídny účinok (usmrcuje mikroorganizmy)
 • spúšťa proces pohlcovania baktérií neutrofilmi a makrofágmi
 • aktivuje antioxidačnú ochranu
 • reguluje špecifickú a nešpecifickú imunitu
 • zvyšuje tvorbu protizápalových cytoxínov
 • reguluje apoptózu (smrť buniek)
 • zlepšuje nervovú vodivosť (neurotransmisiu)
 • pozitívne ovplyvňuje hladinu inzulínu
 • priamo podporuje množenie fibroblastov, rast krvných ciev a syntézu kolagénu
 • vplýva na tvorbu a dozrievanie granulocytárneho tkaniva a proliferáciu epitelu
 • zlepšuje erekciu – vazodilatáciou hladkých svalov kavernóznych teliesok a jeho arteriol
 • znižuje hladinu cholesterolu prostredníctvom svojej antioxidačnej aktivity. Výskum naznačuje, že stimulácia produkcie NO u ľudí, ktorí majú zvýšené hladiny cholesterolu umožňuje znížiť dávku statínov až o polovicu!

L-COMPLEX, H-TECHNOLOGY bol MZ SR zaevidovaný pod číslom OVZ-35.1-24.11.2014-64223 ako potravinový doplnok. Vhodné doplniť vitamínmi B6, B12 a kyselinou listovou a MSM

Uvádzam len niektoré z výsledkov:

L-complex

L-complex – kde kúpiť? klik na obrázok

1. Pani v Prešove mala rakovinu posledného stupňa. Pred rokom mala podľa predpovede lekárov už zomrieť. Dokonca chcela spáchať samovraždu. Teraz, po užívaní tohto produktu (2 lyžičky ráno, 2 napoludnie a 2 večer) vykonáva bežné domáce práce, chodí na nákupy, nepomýšľa na samovraždu a nie je zďaleka tak unavená, ako pred rokom.

2. Mnoho ľudí s cukrovku, upozorňujú, že sa im laboratórne výsledky rapídne zlepšili.

3. Mnoho ľuďom, ktorí mali vysoký krvný tlak, sa ich hodnoty upravili, alebo podstatne zlepšili. Sú medzi nimi aj lekári, ktorým to odporučili ich pacienti, užívajúci tento prípravok.

4. Máme zaznamenaný aj prípad lekára, ktorému sa po 5 rokoch konečne upravil cholesterol do normálnych hodnôt a to po 4 mesačnom užívaní.

5. Mnoha ľuďom sme odstránili únavový syndróm.

6. Ja osobne, keď som si zranil oba menisky v kolenách, som mal veľké bolesti a nemohol som takmer chodiť.  Bol som objednaný na artroskopiu vo FN v Prahe – Motole. Pred operáciou som užíval 6 lyžičiek prípravku denne a potom keď som prišiel na operáciu k dr. Valentovi a ten uvidel, že chodím už bez problémov a nemám žiadne bolesti, tak mi odporučil neísť na operáciu, ak sa poškodenie nevráti. Dodnes nemám žiadne ťažkosti a bez problémov robím aj drepy.

7. Manželka má psíka Yorkshira, ktorý má problém so srdcom. Keď sme mu to dávali, tak to nechcel kvôli chuti, ale keď sa mu po ňom zlepšil stav, tak sám od seba to konzumoval. Zvieratá vedia podľa inštinktu čo im robí dobre.

8. Pomohlo to tiež alergikom na zlepšenie ich zdravotného stavu.

9. Pomohlo to manželskému páru, ktorý nemohol mať deti a liečili sa bezúspešne vo Švajčiarsku a v USA. Po polročnom užívaní sa dostavil výsledok.

10. Študentom, ktorí to brali pred skúškou (aby mali väčší výkon) mi oznámili, že keď bola chrípková epidémia, tak na internáte len oni nemali chrípku. To znamená, že to posilňuje imunitný systém.

11. Máme konkrétnu skúsenosť u liečenie prostaty. Po užívaní už žiadne problémy.

12. U žien s urologickými problémami sa veľmi výrazne zlepšil zdravotný stav.
Knihy z oblasti alternatívnej medicíny
Knihy o liečbe rakoviny

Niektoré ďalšie poďakovania:

Mal som zdravotné problémy takmer 2 roky. Počas tohto obdobia neboli doktori prakticky schopní žiadnej pomoci. Jednalo sa s vysokou pravdepodobobnosťou o bakteriálnu alebo parazitárnu nákazu. Počas tohto obdobia sa moje telo dostalo do úplné dezolátneho stavu. Bolesti tela, kĺbov, zimnice, zničené trávenie, ťažké formy insomnie a neustále navieranie a hnisanie krčnej uzliny v oblasti vybratých mandli. Schudol som 14kg. Skúšal som toho veľmi veľa, nechal som obrovské peniaze za diagnostiku, liečbu a podobne, no užívanie prípravku od RNDr. Hricika (L-Complex) znamenal pre mňa zásadný zlom, nakoľko mi veľkú časť problémov efektívne vyriešil! Už od začatia užívania došlo k skutočnej úľave, regenerácii a upraveniu môjho zdravotného stavu a spoločne s ďalšími formami alternatívnej liečby tvoril neoddeliteľný základ môjho súčasného vyliečenia. Ďakujem pánovi Hricikovi za odborne poradenstvo!
R.K.

Vážený pane doktore Hriciku, díky Vašemu přípravku L-COMPLEX H-TECHNOLOGY došlo u mého velmi pracovně vytíženého syna k promptnímu zaléčení jeho medikací špatně korigovatelné esenciální hypertenze. Normotenze byla nastolena během několika dní a trvá stále již několik měsíců. Mnohokrát Vám za sebe a svého syna děkuji.
MUDr. A. S.

Ockovi sa zlepšili v priebehu 4 mesiacov (vybratých 8 balení L-COMPLEXu) hodnoty CRP zo 65 na 12. Pohyblivosť končatín sa výrazne zlepšila, energia sa zvýšila, lepšia elasticita pokožky – ubúdanie vrások. Ďakujeme.
E.M. Poprad

Vážený Pane Doktore, moje dcera Halina je fit  a nespavost ustoupila. Moje spaní se natolik zlepšilo, že je to zázrak. Cítím se klidná i veselá, jako bych měla vnitřní úsměv, kašel jíž téměř ustoupil. Čekám, až k nám dorazí knížka, tak se do ní ihned pustíme! Chutná to výborně, jak vřídlo v Karlových Varech, kde jsem se narodila. Hodně zdraví  všem lidem na této planetě s L-Complexem přeje
MUDr. H. P.

Na základe svojich zdravotných problémov s črevami a trávením, ktoré ma trápili viac než 8 rokov. Už po prvých troch dňoch som začala pociťovať v mojom prípade obrovskú úľavu na črevách. Ďalšie dni to bolo stále lepšie a lepšie. Teraz, keď užívam tento prípravok už viac ako 1 mesiac sa cítim dobre. Ďalej budem pokračovať v tejto liečbe, lebo vidím a cítim veľký úspech v tomto prípravku. Zatiaľ som doteraz nenašla nič lepšie ako je L-COMPLEX. Na záver tejto správy sa Vám chcem poďakovať za tento super prípravok.
K. D.

Produkt L komplex mi po využívání 3 balení pomohl snížit obsah cukru v těle ze 7,6 na dnešních 6,2. Rovněž mně přestaly bolesti kolen i když má artrózu 2. stupně. Užíval jsem denně pouze 2 vrchovaté lžičky. Zdravím a děkuji za objevení tak významného produktu, který pomáhá hodně lidem.
Ing. P. K.

Efekt L – complexu u mojej manželky ohromil nie iba mňa, ale moju dcéru, ktorá je dobrá internistka. Mala elevovanú Ureu i Kreatinin. Nie je kardiálne nedostatočná, skôr respiračne. Skôr ako začala brať L- complex, musela si i dvakrát do týždňa dávať tbl. Furosemidu. Akonáhle začala retinovať tekutinu, zhoršilo sa jej dýchanie a nabrala na hmotnosti. Mala presiaknuté a na tlak bolestivú kožu predkolenia. T.č. si dáva Furosemid maximálne 1 x za týždeň, predkolenia má ako pred rokmi. Nie sú citlivé, nie sú presiaknuté. Mala zvýšený HCY asi na 23 a po béčkach jej klesol asi na 18. Saturácia kyslíka meraná kontaktným oxymetrom na prste sa jej zlepšila o 8 až 10 %. Dnes má bežne 90 až 91 %. Takéto zlepšenie jej nezaručila ani primárka pre resp. ochorenia, ba i dcéra jej povedala: mami musíš sa s tým naučiť žiť. Máme doma generátor kyslíka- zakúpili sme ho. Manželka musela viac krát denne inhalovať aspoň po pol hodine, aby mohla čiastočne fungovať ako gazdina. Dnes inhaluje iba asi zo zotrvačnosti v noci.
Ja som najskôr narazil na MUDr. Erbena z Prahy. Ten si civilizačné ochorenia predstavoval veľmi jednoducho, že suplementácia B6, B9 a B12 všetko vyrieši. Homocystein síce klesal, ale nie u každého. Mali sme pocit, že je to iba časť pravdy. Kniha ÁNO-NO a Vaše informácie nás presvedčili o tom, že celá pravda je asi determinovaná suplementáciou do normy NO.
MUDr. S Ď

RNDr. Vladimír Hricik, CSc.

L-COMPLEX H-TECHNOLOGY A BIOMODULÁČNÍ LÉČBA

Candace B. Pert je vědeckou pracovnicí oddělení fyziologie a biofyziky na Lékařské fakultě George University ve Washingtonu D.C. Právě ona vědecky potvrdila existenci biomolekulárních základů našich emocí, které tvoří důležité spojení mezi myslí a tělem. Na základě svých výzkumů předkládá nový vědecký výklad schopnosti mysli a emocí ovlivňovat naše zdraví. Zjistila, že neuropeptidy jsou prostředníky jak informací, tak emocí a působí prakticky ve všech buňkách celého těla, v nervové soustavě, ale hlavně v krvi, v imunitním systému a ve střevech. Díky těmto objevům byla nominována na Nobelovu cenu za medicínu a podařilo se jí spustit jednu z tak častých revolucí posledních let, tentokrát v představě o fungování lidského těla z pohledu oficiální medicíny. Experti v tomto oboru tvrdí, že každý stav mysli se přímo odráží určitým fyziologickým stavem imunitního systému. Hlavne u L-Complexu H-Technology je duležitá naše technologie, která využíva kromě jiného i biomodulační přenos informaci, která táto technologie dokáže vytvořit. Teda neuropeptidy, které tyto emoční informace přenášejí na receptory buněk rozkmitají tyto receptory tak, že začnou probíhat biochemické procesy, které zapříčiní sérii činností: například produkci nového proteinu, zavření nebo otevření iontového kanálku, přidání nebo odběr chemických energetických skupín, jako jsou např. fosfáty, aktivaci nebo modifikaci buněčné reprodukce atd.

Hlavní podstata této unikátní možnosti ( technologie ) tkví v tom, že se elektrony v obale jadra atomu dostanou na vyšší energetickou hladinu a tím se účinek tohto produktu dostane na vyšší kvalitatívní úroveň v zmysle nahoře spomínanem.

Pro názornost zopakujeme jak probíha proces na konkrétním príkladu:
Hypotalamus syntetizuje na povel H-TECHNOLOGY neurohormony ( neurotransmitery ) příslušného orgánu, například aktivuje Langerhansovy buňky ( ostruvky slinivky břišní ) ve slinivce. Tento neurohormon putuje krevním řečištem až dosáhne oblasti slinivky, kde hledá příslušný eceptor na buňce. Jakmile ho najde, naváže na něj a přes tento receptor dá povel buňce, aby byla citlivá na inzulin. Dejme tomu, že buňka už je citlivá a žije ve smyslu informace, kterou ji přinesl příslušný neurohormon. Ovšem, aby byl efekt trvalý, musí se stimulace opakovat stále dokola, třeba pul roku. Protože než masa buňek přijde do stavu obnovení tak, aby byla slinivka schopná zase plně pracovat, nějakou dobu to trvá !!! A to je právě největší problém nekterých lidí. Lidé to dlouho nevydrží, navíc pul roku je absolutní minimu

Obchod a e-shop, kde si môžete kúpiť L-COMPLEX, H-TECHNOLOGY i B6, B12 a kyselinou listovou a MSM

 

5 234 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com

Komentáre sú vypnuté.