Stane sa programovaná voda liekom 21 storočia?

Prevratný objav v medicíne

PROGRAMOVANÁ VODA S GENETICKÝM KÓDOM MLADÝCH, ZDRAVÝCH BUNIEK

Ruskí vedci našli spôsob, ako preniesť do očistenej vody pamäť mladých, zdravých buniek ľudského tkaniva. Táto voda na princípe kvantovej fyziky v kontakte s ľudským tkanivom šíri informácie rýchlosťou svetla a „donúti“ živé bunky správať sa ako bunky zdravého tkaniva, čím sa zvyšuje bunková imunita a regeneračné schopnosti tkanív.

  • Úvod k problematike a videá o „zázraku“ menom voda nájdete v tomto článku

Informácia daná do vody je stála – časom nemenná a nikto ju nemôže zmeniť !

Pokračovanie a viac informácií po prihlásení

• Energoinformačná voda nájde oslabenú, chorú, deformovanú bunku a opraví ju – obnoví – navráti do pôvodneho stavu. Technológia na špičke Ruskej vedy.
• Certifikované preparáty pre distribúciu v EU sú biofyzicky aktívne, vysoko účinné a rýchlo pôsobiace. Majú vysokú biologickú aktivitu, ale nie sú v podstate ani liekom ani potravinovým doplnkom (nie je potrebný súhlas slovenského ÚVZ).
• Vysoká efektívnosť, absolútna bezpečnosť, bez akýchkoľvek nežiaducich účinkov, bez toxických alebo alergických reakcií pre všetky vekové kategórie. Menej závažné problémy môžu miznúť okamžite, vážnejšie zdravotné poruchy sa odstraňujú dlhšie.
• Pôsobia nielen na patologické zmeny, ale aj na organizmus ako taký. Preto sú vhodné aj pre zdravých ako prevencia – SYSTÉM ZACHOVANIA MLADOSTI, DLHOVEKOSTI A ZDRAVIA.
• Maximálna cenová dostupnosť produktov pre všetkých ľudí z akejkoľvek sociálnej kategórie.

Stane sa programovaná voda liekom 21 storočia?

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií.

Viac informácií o energoinformačnom pôsobení vody sa dozviete v Katalógu produktov – indikácie, zdravotné odporúčania – je to staršie vydanie – mnohé odporúčania sú už inovované a nájdete ich vo videách.

Na základe odporúčania ruského vývojového týmu a vedeckej rady PowerMatrix nezávisle na tom, aké máte zdravotné problémy, na úvod začnite používať :
–        Matrix Salutem
–        Matrix Relictum
–        Matrix Visum, alebo Matrix LOR podľa problémov
Pre zvýšenie účinnosti Matrix Salutem a Matrix Relictum nepoužívajte ako je popísané v návode, ale nakvapkajte 5 kvapiek Salutem priamo do úst a 5 kvapiek Relictum do 100ml vody, nechajte pôsobiť 30 min (nie viac ako 3 hod) a každé ráno to vypite na lačno. Až po 15 min na to jedzte. Matrix Relictum odporúčame použiť ešte na obed a večer.
Ďalšie produkty kombinujte na základe odporúčaní vo videách, alebo katalógu, či po konzultácii. Nie je nutné medzi nimi dodržiavať odstup.

11 minútová videoprezentácia firmy

Ak máte záujem zdieľať informácie o tomto revolučnom objave a pomôcť aj iným, alebo ste lekár, terapeut, výživový poradca, liečiteľ, majiteľ centra zdravia, …, máme pre Vás radostnú správu. Firma po niekoľkých rokoch výskumu spustila distribúciu v Rusku len na sklonku roku 2016. V júni 2017 sa otvoril centrálny sklad pre EU v Karlových Varoch. Máte jedinečnú možnosť posunúť to do celého sveta, za čo sa Vám firma patrične odmení. PowerMatrix má jeden z najprepracovanejších a najlepšie odmeňovaných MLM marketingov.

REGISTRÁCIA JE PRE KAŽDÉHO ZDARMA. 

Od 1.6.2017 sú pre EU v platnosti tieto ceny a odmeňovací systém

Vysvetlenie marketingu vo videu

Ak máte záujem dostať sa k produktom so zľavou, odporúčame Vám zaregistrovať sa – kliknutím na tento odkaz sa Vám otvorí príslušná stránkaNa vrchnej lište si navoľte český jazyk. Uveďte svoje prihlasovacie meno – LOGIN a HESLO, ktoré budete používať – a vyplňte svoje údaje. Na 2. strane uveďte sklad Karlovy Vary – Europe-EU (v Čechách Europe-CZK). Podrobný návod na registráciu.

Následne si objednajte tovar v hodnote 79,2 bodov, aby ste dostali všetky zľavy. Pre uľahčenie objednávania tovaru si pozrite manuál. Aké sú zľavy a možnosti zárobku si môžete pozrieť v tomto videu. Kompletný marketing aj v tomto videu

Ak ste sa už zaregistrovali, tak odporúčame si pozrieť po česky pondelok – piatok o 19:00 webinár pre začínajúcich o firme, programovanej vode produktoch a marketingu

Ak ste registrovaný a máte záujem registrovať svojich známych, pošlite im link zo stránky (stlačením tlačítka Kopírovať – následne Prilepiť do mailu)

V prípade otázok píšte na: regeneracnecentrum@gmail.com
Volajte: 0905 564 392

Nejaké produkty máme stále objednané navyše, môžeme Vám ich posunúť, alebo vymeniť.

Záznam z webinára o programovanej vode a liečebných účinkoch najdôležitejších produktov:

Ak ste lekár, terapeut, výživový poradca, liečiteľ, majiteľ centra zdravia, alebo človek propagujúci zdravý životný štýl a radi by ste mali v ruke lacný diagnostický prístroj, či už pre seba alebo na vyhodnotenie zdravotného stavu Vašich klientov, pre registrovaných spolupracovníkov je k dispozícii ROFES za oveľa výhodnejšiu cenu, ako sa oficiálne predáva na stránke www.rofes.eu: členovia si ho môžu kúpiť TU.