Orgonové harmonizéry – ORGONITY

orgonit_princip_cinnostiOrgonova energia je životodarná energia, ktorú poznáme aj pod názvom energia Chi, Prána, Éter a pod.

Prvý, kto túto energiu pomenoval bol Dr. Wilhelm Reich, rakúsky psychiater a vedec v rokoch 1930 – 1940. Preukázal existenciu tejto energie a dokázal ju merať. Zistil, že existuje takzvaný mŕtvy orgon /DOR/ spôsobený elektromagnetickým žiarením a geopatogénnymi zónami a pozitívny životodarný orgon /POR/, ktorý ma schopnosť liečiť. Na základe svojich poznatkov skonštruoval tzv. orgonove akumulátory, ktorými úspešne liečil pacientov z rôznych ochorení, aj z niektorých druhov rakoviny.

Po Reichowi sa v r. 1960 týmto výskumom  zaoberali ruskí vedci, ktorí dokázali,  že orgonova energia skutočne existuje.

Rakúšan Karl Hans Welz v r. 1992 skonštruoval ORGONITE kombináciou organickej látky /živice / a anorganickej látky /kovového prachu/, ktorý transformoval DOR na POR.

Neskôr v r. 2000 pár Don a Carol Croftoví objavili prostredníctvom internetového výskumu a svojich empirických pozorovaní, že keď  zmiešajú organickú látku – živicu, ktorá má kryštalickú mriežku, s anorganickou látkou – kovovými pilinami, podobne ako Reichow akumulátor priťahuje éterickú energiu, čiže orgonovu energiu.

Jasnozrivá Carol pridala do tejto zmesi malé kryštály kremeňa, ktorý celý účinok orgonitu znásobil.

Zistilo sa, že keď je orgonit v prítomnosti zdroja DOR nepretržite transformuje negatívne DOR v pozitívne POR. Elektromagnetické žiarenie pochádza zo všetkých elektrických zariadení, napr. z televízorov, počítačov, mikrovlniek, chladničiek, mobilných telefónov, elektrických rozvodov, vysokonapäťových vedení a pod. Dôsledkom týchto žiarení, čiže DOR energie je poškodený orgon. Človek to pociťuje tak, že môže byť apatický, má bolesti hlavy, trpí nespavosťou a pri dlhšom pôsobení DOR vznikajú degeneratívne ochorenia.

Ako funguje ORGONIT

Organická živica priťahuje orgonovú energiu a kovové piliny túto energiu odrážajú od seba, čím vzniká veľmi rýchly až chaotický pohyb energie. To spôsobuje, že sa deštruktívna negatívna energia neutralizuje a zároveň mení na čistú – pozitívnu, keď opúšťa orgonit. Kryštál, ktorý sa nachádza vo vnútri orgonitu celý ten očistný proces znásobuje. Keďže tento proces je nepretržitý, orgonit sa neustále sám očisťuje.

Ako pôsobí ORGONOVÝ HARMONIZÉR – ORGONIT

– priaznivo vplýva na životné prostredie a všetky živé organizmy, čistia vodu
– neutralizuje negatívne elektromagnetické žiarenie z nášho prostredia- z televízorov, počítačov, mikrovlniek, rádií, chladničiek, mobilných telefónov a všetkých   elektrických rozvodov a zariadení, ktoré nás obklopujú a zároveň transformuje na  pozitívne
– neutralizuje geopatogénne zóny
– spúšťa detoxikačný proces organizmu, čistí a zároveň nabíja živou orgonovou energiou
– pomáha proti nespavosti, spánok je viac osviežujúci
– pomáha prebudiť vrodené psychické schopnosti
– inšpiruje vyrovnanosť, dobrú náladu a príjemne správanie
– priaznivo vplýva na rast rastlín, znižujú nároky na vodu

Rastislav Hriňák

Na Slovensku vyrobené ORGONOVÉ HARMONIZÉRY

AuraFoto bez Orgonitu

AuraFoto s Orgonitom

Ďalšie stránky o ORGONITOCH:
www.orgoniteinfo.com
www.ethericwarriors.com
www.orgonise-africa.net
www.gesund-im-net.de

16 905 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.