Aj Vaše dieťa je autistické a pred očkovaním nebolo?

gameanna

obrázok so súhlasom gameanna / FreeDigitalPhotos.net

Nedá mi nereagovať, keďže mám osobnú skúsenosť s reakciou môjho, teraz autistického dieťaťa, dcéry, ktorá bola úplné zdravé dieťa, dobra, spokojná, plne dojčená, až dokedy nedostala svoju 1. kombinovanú vakcínu v roku 1998 DTCOQ+Act HIB vo veku 3 mesiace.

Po očkovaní malo moje dieťa vysoké horúčky , opuch v celom stehienku a neutíšiteľný pľac trvajúci asi 12 hod, kým úplné vyčerpané neupadlo do spánku, z ktorého sa neustále strhávalo s pľacom.

Po konzultácii s ošetrujúcim pediatrom to bola vraj normálna reakcia, ale nasledujúce očkovanie / v tomto roku bolo zavedene očkovanie do oboch nožičiek naraz, teda v kombinácii s Engerixom/ bolo zaočkované postupne, s časovým odstupom 4 dni, aby reakcia nebola tak vážna.

Samozrejme, vtedy nevedomá a naivná mamička, som doktorom verila, nežiadala som a ani neoverila, či to bolo zaznamenané do zdravotnej dokumentácie, tak to tam teraz ani nie je!

Ďalšie očkovania prebehli podľa očkovacieho kalendára

Vo veku dieťaťa 15 mes. bola moja dcéra zaočkovaná vakcínou TRIMOVAX, ktorá v súčasnosti ani nemá platnú registráciu na Slovensku,/ ako to bolo v roku 1999, si netrúfam povedať/…

Škoda pre moje dieťa aj pre mňa , že poznanie prišlo tak neskoro, teraz liečim vlastne dieťa len vďaka homeopatii, odmietla som preočkovanie Priorixom vo veku 11 rokov dieťaťa a už nikdy by som nedovolila, aby takto niekto ublížil mojim deťom.

Moja dcéra o ktorej som písala ma dnes 12 rokov, ma zdravotne následky, detsky autizmus a epilepsia,ale bojujeme a učíme sa žiť ďalej

S pozdravom zostava Darina

zdroj: sloboda-v-ockovani.sk
Besedy o očkovaní a všetky dôležité informácie (nielen) o očkovaní

Bernard Rimland (v nasledujúcom videu) žiada rodičov, aby zdvihli ruky tí, ktorí veria, že ich dieťa sa stalo autistickým po očkovaní a ak majú dôkazy o tom nech VSTANÚ!

Jenny McCarthy hovorí na CNN ako vyliečila svojho syna z autizmu spôsobeného vakcínami:

Súvisiaca literatúra o zamlčovaných faktoch a dezinformácii obyvateľstva:

Věda bez skrupulí aneb Obchod s fiktivními fakty – Johannes Jurgenson

Věda bez skrupulí aneb Obchod s fiktivními fakty – Johannes Jurgenson

Pozrite si aj nasledovné video:

HRABČÁK Peter MUDr. – Očkovanie a riziká

Způsob využívání očkování v dnešní podobě lékařské péče je loterií, která nebere v potaz rozdíly mezi lidmi. Současná praxe někomu prospěje, někomu ublíží.
zdroj:cs.gloria.tv

Na zhliadnutie pripájame tiež: Odmietnutie, alebo odklad očkovania

5 250 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.