Cesta s duchovnými sprievodcami

Exsodus

obrázok so súhlasom Exsodus / FreeDigitalPhotos.net

Jedného dňa som dosiahol všetko čo som mal naplánované. Bolo som v postavení, ktoré by veľa ľudí hodnotilo ako úspech. Chvíľu som si to užíval ale veľmi skoro som začal mať čudný pocit nespokojnosti. V prvej fáze som si povedal, že musím začať plánovať a dosahovať ďalšie ciele. Väčší dom, väčší príjem, väčšie auto, skrátka ďalej zhromažďovať bohatstvo. Rozum mi však vravel, že musím urobiť niečo inak. Začal som čítať knihy. Knihy v ktorých ľudia opisujú ako sa im podarilo dosiahnuť šťastný a harmonický život.

Už v minulosti ma prepadala otázka čo vlastne je v živote dôležité. S priateľmi som túto filozofickú otázku príležitostne rozoberal. Ale keď naše vznešené debaty, pri ktorých sme až v akomsi vytŕžení preberali otázky života skončili, skĺzli sme zase do reality.

Zlom nastal jedného dňa keď som si prečítal nasledujúcu vetu :

Můžete mít všechno, co v živote chcete, jestliže pomůžete druhým lidem získat, co chtějí.

Zig Ziglar

Áno také jednoduché a zároveň pravdivé. Overené životom. Zmyslom života by malo byť pomáhať druhým ľudom. Vždy myslieť viac na druhých ako na seba. Myslieť viac na svoje deti, na svojho partnera, na ľudí okolo seba. Budovať okolo seba harmóniu a snažiť sa o lepší svet.

A zrodili sa sviečky

Pozdravujeme Ťa, milovaná dušička, sme archanjelská a majstrovská sviečka. Boli sme navrhnuté a vyrobené tak, aby sme zastupovali energie archanjelov a majstrov tu na Zemi. Nie sme obyčajné sviečky a musíme ťa upozorniť, že ak chceš sviečku na okrasu, ktorá bude iba horieť, kúp si radšej obyčajnú sviečku a ušetríš si peniaze a rozčarovanie. My totiž môžeme horieť rôzne a priniesť aj pár krásnych prekvapení do života.

A ako s nami sviečka komunikuje a čo nám chce povedať?

Plameň – dym: hovorí okrem iného aj o tom, že Ti čistíme a pálime staré nánosy „aj“ z inkarnačných životov. Čím viac čistení duše, mazanie minulosti, najmä z minulých životov máš za sebou cez rôzne techniky, tým menej dymím. To však neznamená, že nezanechám za sebou stopy hoc aj málo viditeľné. Dúfam, že mi to odpustíš ale jemný popol tu prenechávam pre Teba aby si takto symbolicky priložil ruku k nášmu dielu. Milujeme Ťa a sme stále s Tebou aj vo chvíľach keď si presvedčený/á, že si to nezaslúžiš. My neposudzujeme a nerozlišujeme, jednoducho milujeme, pretože sme bytosti Svetelnej Lásky. Objímame Ťa.

Iskrenie: toto iskrenie môže aj nemusí byť s prevádzané farebnými efektmi. Je to znamenie, že sa niekto úmorne snaží brániť nám v práci. Prosím zapáľ archanjela Michaela alebo El Moriju. Potrebujeme pomoc. Ak ju práve nemáš, tvoja krátka modlitba hoc aj vlastnými slovami nám pomôže v práci. Napriek všetkému, dôveruj nám, zvládneme to. Lebo Svetlo je Láska a Láska vždy víťazí.

Mihotaním ťa vyzývam k silnejšej spolupráci k danej téme alebo utíšeniu tvojej mysle v momentálnom okamihu. Napríklad ak máš práve nepokoj v hlave a ja sa mihocem, prosím Ťa aby si sa vynasnažil stíšiť svoju myseľ či vnútorný nepokoj. Máš na to, stačí iba chcieť.

Praskot počas horenia: práve sme dali „na bendžo“ neposlušným beťárom, čo bránia Láske. Neboj sa, nepoužili sme hrubú silu, len sme ich poučili a s požehnaním odviedli každého do ich svetov, ktoré im prislúchajú. Plameň praská aj vtedy, keď sa snažíš tvrdohlavo a svojvoľne zasahovať do plameňa alebo vosku počas horenia sviečky a pritom je to zbytočné, alebo keď hrešíš v našej blízkosti či si inak nervózny. Neboj sa, nebijeme ťa. Prečisťovanie negatívnej energie občas spôsobuje menší rámus, čiže hluk.
Sviečka vytiekla: zvládol si dobre záťaž, ktorá bola počas čistenia. Gratulujeme Ti.

Tanec, točenie: Je to náš prejav radosti z Tvojho záujmu pracovať na sebe, z toho, že si nás oslovil a z toho, že sme opäť všetci spolu ako jedna veľká rodina, lebo s nami je celé nebo anjelov a celé nebo anjelov je s Tebou a ty s nimi, snami, my….

Veľkosť plameňa menší ako 1,5 cm viac ako pol hodinu: môžeš ma zhasiť, momentálne pracujeme ale nie je čo spracovávať. Nezľakni sa ak zhasnem sama, jednoducho som prevzala velenie.

Veľkosť plameňa vysoký/menší: hovorí o intenzite našej práce ale aj o schopnosti byť s nami v kontakte, bez ohľadu nato, či si to uvedomuješ alebo nie.

Rozdvojenie knôtu: pracuje viacero svetelných tímov na rôznych témach a bytostiach súčasne.

Sviečka – Bublanie: brániš sa opustiť problém a niekedy sa z duchovnom hádaš kvôli tomu. Nehľadaj vinníka, lebo za všetko sme si zodpovedný sami. Odpusti si, odpusť aj iným nech sa už stalo čokoľvek, lebo všetci konáme tak, ako sme v tej chvíli najlepšie mohli alebo vedeli. Je zbytočné plakať nad rozliatym mliekom a plakať nad pádom. Pamätaj! Nie je hanbou do blata padnúť ale v ňom ostať. Hore hlavu. Celé nebo a všetci Tvoji milovaný sú s Tebou.

Dutina (diera v sviečke): liečime tvoje skryté a hlboké rany. Odpusť, občas kvôli tomu vyplavíme na povrch aj ukryté bolesti, či Tvoje tajomstvá, je to pre Tvoje najvyššie dobro.

Forma, obrazce: mám pre Teba správu podľa môjho tvaru či vzorcov vo vosku. Zapni svoju detskú fantáziu alebo požiadaj o radu deti. Oni vo svete rozumu, nemajú také bariéry a takmer vždy vidia aj to, čo oči dospelých nie sú schopný vidieť ani vtedy, keď im to priamo ukážete.

Sviečka praskla: vynaložili sme veľa úsilia na Tvoju záchranu. Nemaj výčitky svedomia kvôli tomu. Je nám cťou pomáhať. Tebe ako aj ostatným, lebo všetko zo všetkým súvisí a dohromady tvoríme jeden celok.

Sviečka sa preliala do druhej: z láskou spolupracuješ s obidvoma energiami, lebo sa snažíš. Môžem ti však aj povedať, že Ťa prosím, aby si v živote viac spolupracoval súčasne s týmito energiami, teda témami. Tvoj pocit, tvoja intuícia, prvá myšlienka či poznámka niekoho nablízku Ti bude odpoveďou pre Teba.

Autor: Ing. Peter Gracák

Tieto sviečky si môžete zakúpiť v našom E-shope

3 816 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.