Ako skutočne dôverovať, aj keď ste v tom až po uši

Predstavím vám niekoľko reakcií na prvú knihu, ktorú som napísala. Sú to autentické postrehy, ktoré som dostávala formou sms alebo mailov. Veľmi veľa to pre mňa znamená. Rozhodne som vo svojich snoch neočakávala takýto vývoj, taký veľký záujem a toľko pozitívnych ohlasov. Vidíte, anjeli mi to predpovedali, a ja som tomu neverila.

Každý jeden váš názor ma posúva ďalej, dodáva mi nádej a radosť a to je veľmi podstatné.

Ďakujem vám.

 • Zasiahla si moje tajné bolesti, som zmätená, šťastná, vďačná a smejem sa cez slzy. Gratulujem a ďakujem. S úctou a Božím požehnaním, Tvoja priateľka. (R.H.)
 • Viem o Tebe, že si úžasná, ale aj to, čo si napísala, je úžasné. (O.K.)
 • Mami, som na Teba hrdá, ľúbim Ťa, cmuk (mladšia dcéra, ktorá je teraz v Amerike).
 • Táto kniha, okrem toho, že ponúka čitateľovi pútavé čítanie, je plná pozitívnej energie, ktorú môžete pri čítaní pocítiť a naplniť ňou svoje vnútro. Vplyv tejto energie som pocítila ako veľkú radosť z toho, že žijem a môžem prežívať všetko, čo mi svet ponúka, aj keď nie vždy je to jednoduché a ľahké. (I.D.)
 • Ani si nevieš predstaviť, akú super knihu čítam, vyzerá to tak, že budem mať nočnú…Práve som ju dočítala. Patrí Ti môj obdiv. Doteraz som nevedela, čo sa v Tebe skrýva. Teším sa na pokračovanie. (A.B.)
 • Dnes som sedela nad Tvojou knihou. Sedela a plakala. Je to úžasné, ako sa Ti darí odbúrať bloky v duši človeka. Boh Ťa žehnaj za Tvoju prácu! (A.R.)
 • Zo srdca Vám ďakujem za možnosť, že som si mohla prečítať Vašu úžasnú knihu a veľká vďaka aj za moje a Tobiaskove účinkovanie v nej. Veľa som sa naučila, veľa som pochopila. Prajem Vám silu pomáhať ľuďom, ste úžasná a silná žena. S láskou, Majka.
 • Málo ľudí má odvahu sa úprimne podeliť so svojím skutočným ja s neznámou verejnosťou. Vašu knihu považujem za praktickú príručku, po ktorej človek môže siahnuť opäť, aj neskôr v nej nájde povzbudenie, priam nakopnutie a zároveň príležitosť posunúť dianie iným smerom.
  Témy nabádajú čitateľa nevidieť veci príliš beznádejne. Mám pocit, že niektoré state by bolo vhodné viac rozobrať (o škole a vzdelávaní).
  Veľmi vhodne sú do jednotlivých tém vsúvané myšlienky, ktoré sú konštatovaním a zároveň zdrojom inšpirácie.
  Prajem Vám veľa pohody, vnútorného pokoja a tú správnu guráž a neprestať byť sama sebou. (J.R.)
 • Drahá Sadchara, skladám pred Vami úctu za knihu, ktorá sa ku mne dostala, samozrejme nie náhodou. Myslím, že som jedna z prvých, ktorá ju prečítala krásne zviazanú, a to na jeden dych. Som za ňu vďačná. Obdivujem Vašu knihu, lebo je písaná bez zbytočných detailov, s nadhľadom, a predsa z nej cítiť bolesť, nespravodlivosť a strach, teda zo situácií životných, ktoré v nej opisujete. Na druhej strane je táto výpoveď absolútnym dôkazom, že ste už na inej úrovni, ako väčšina ľudí. Vedomosť, ktorú ste nadobudli, sa nedá porovnať ani s hodnotou piatich predajní, ani domu, to vieme. Budem Vám na diaľku fandiť a držať palce. (G.G.)
 • Mala som pocit, že tú knihu písali dve bytosti: Ty a nejaký anjel. Je hodnotná, ja na sebe pracujem už nejakú dobu, ale dostať tú knihu do rúk o pár rokov skôr…Všetko však má svoj čas a svoj dôvod. Univerzum funguje. Teším sa na ďalšie vydania. Veľa krásnej energie! (M.P.)
 • Doteraz som si do zahraničia nosila okrem 5-6 kníh aj modlitebnú knižku od starej mamy. Teraz si balím knihu od Sadchary. Ďakujem Ti za Tvoju knihu a som hrdá, že som s Tebou drala školské lavice. (M.V.)
 • Dnes som dočítala Vašu knihu. Veľmi ma zaujala a veľa som sa z nej naučila. Mám mnoho priateľov a známych maďarskej národnosti a bola by som rada, keby si aj oni mohli Vašu knihu prečítať. Bolo by mi potešením a cťou, keby som Vašu knihu mohla preložiť do maďarčiny. (A.S)
 • Pri čítaní sa mi stalo, že som sa rozcitlivela natoľko, že som plakala. Nebola to žiadna obyčajná ženská sentimentalita…tá úprimnosť a ľudskosť ma dojala až k slzám. Tvoja kniha je o ľudskom príbehu, o hľadaní. Si úžasná a som veľmi rada, že som Ťa aj osobne spoznala. Ďakujem, že si tú knihu napísala aj pre mňa. (A.B.)
 • Včera neskoro večer som dočítala Vašu knižku a chcem sa Vám poďakovať za veľmi pozitívne čítanie. Prečítala som veľa kníh o pozitívnom myslení, ale toto je prvá kniha, ktorá vychádza z prostredia mne dobre známeho. V plnej miere potvrdzujem všetko, čo ste v knihe napísali a ešte raz Vám ďakujem. Naďalej píšte také krásne knihy ako je tá, čo som práve dočítala (Zdenka z Bratislavy).
 • Už pri prvých riadkoch Vašej knihy som mala neuveriteľný pocit poďakovať za tento dar. Bol to silný pocit, až sa mi tisli slzy do očí. Dovoľte mi, aby som touto cestou vyjadrila moju veľkú vďaku a uznanie za napísanie tejto knihy. Za to, že ste dokázali dať svojmu poznaniu farbu, tvar a hlavne za to, že ste ho podali presne takým spôsobom, akým ste ho podali. (S.T.)
 • Chcem Vám povedať, že prostredníctvom Vašej knihy som nazrela na svoj doterajší život trochu inými očami. Mám síce len 22 rokov. Vďaka Vám, že ste ma inšpirovali a ukázali mi, že sa to naozaj dá. Úprimne Vám ďakujem, podporili ste moju vieru! (Barbara)
 • V Tvojej knihe je jedna veta. Neviem ju citovať, je o pravde. To ma naštartovalo. Už viem kam z konopí. Celému svetu vykričím, že ju ľúbim. Áno, to je to. Žiť v pravde, neklamať, nemať výčitky svedomia. Nezahmlievať si mozog klamstvami.
 • Pri čítaní tej Tvojej vety mi zasvietilo svetielko. Rozhodol som sa koho chcem a s kým chcem žiť. Odchádzam z domu. Manželka o tom vie, no nevie, za kým mi tlčie srdce. Nie som sukničkár. 23 rokov som bol manželke verný. Tá moja nie je ani krásavica ani mladica (tento vzťah trvá dva roky). Neodídem od manželky z dôvodu rozkoše či mužskej ješitnosti. Odídem, pretože to tak cítim. Viem, že to mám spraviť. Som rozhodnutý. A to aj vďaka Tvojej knihe. Ja viem, že ma neodsudzuješ. Manželku si vážim, no ďalej nevládzem, nechcem a už ani nebudem žiť v klamstve. (S.S.)
 • Práve som dočítala Vašu knihu, bol to úžasný zážitok, GRATULUJEM. Na mnohé situácie ste reagovali ako ja, našla som sa v tých riadkoch. Mienite pokračovať v písaní? Bola by škoda zahodiť taký talent. Prajem Vám v živote všetko dobré a veľa pozitívnych ľudí okolo Vás. Patrí Vám odo mňa …veľké ĎAKUJEM. (G.)
 • Vaša kniha sa stala súčasťou mojich prednášok. Celá firma bola nedočkavá, kedy kniha dorazí a budú ju môcť čítať. Verím že sa mi podarí šíriť to Vaše posolstvo ďalej. Ja osobne knihu mám stále pri sebe a čítam ju stále. Stačí sa na ňu pozrieť a hneď je svet krajší. Zadaj požiadavku a stlač enter, stalo sa. S pozdravom, Vaša obdivovateľka (Daniela).
 • Chcela som vám napísať, že nič lepšie Vám nemohli Vaši chlapci našepkať ako to, že ste napísali túto krásnu a reálnu knihu. Verím tomu, že každý, kto si túto knihu prečíta, veľa mu dá a napovie a keď im neprišiel ten čas, tak ju čítať nebudú. Ale to nikto neovplyvní len jeden, ktorý povie, že už prišiel čas pre ňu, alebo neho a to je BOH pre niekoho vesmír, atď.(G.)
 • Chcem sa Vám poďakovať za neuveriteľné myšlienky, ktoré ste do tejto knihy vložila (M.R.).
 • Vašu knihu Ako skutočne dôverovať som zhltla na posedenie. Ďakujem prozreteľnosti, že zase mi bolo aj takýmto spôsobom pripomenuté, že mám kráčať po svojej ceste. Stále, keď na to zabudnem, dostane sa mi pomoci väčšinou skrz knihy. Moja knižnica sa rokmi neustále rozširuje a s ňou aj moje poznanie. Blahoželám Vám, svojou výpoveďou určite pomôžete mnohým sa naštartovať. Držím Vám palce a verím, že sa raz aj niekde osobne stretneme. Veľa lásky a objatí praje Viera.
 • Čo dodať ? Veľmi sa mi páčila Tvoja knižka, kiežby sme mali okolo seba len tých správne naladených ľudí. Viem, že budeš neoblomne kráčať vo svojej viere tou správnou cestou, ktorou si sa vybrala. Ja sa budem snažiť tiež. Dúfajme, že knižka osloví širokú verejnosť, rozhýbe dav alebo aspoň tých, ktorí túžia po zmene a chcú zanechať na tomto svete zo seba len to pozitívne. Knižka na to určite má. Dúfam, že bude aj pokračovanie. (B.K.)
 • Dnes mi padla v kníhkupectve do rúk Vaša nádherná knižka. Ďakujem, že ste ju napísali a ďakujem aj Vyššej moci, že ma priviedla k tej správnej polici. Možno píšete ešte nie o iné, možno niekde učíte alebo prednášate. No v tejto chvíli mi najviac pomohlo to Vaše: „Vzdajte sa dobrého a počkajte si na skvelé.“ Mám v hlave kopec nápadov, v srdci veľký sen. (Eva)
 • Zase som dnes otvorila Tvoju knižku a zase som prišla na to, že je skvelá. Toľko krásnych a poučných myšlienok v takých malých príbehoch. Bez omáčková kniha. Vďaka Ti za ňu. (J.V.)
 • Ľudskou rečou si doviedla ľudí k Bohu. (O.K.)
 • Geniálna kniha! Si šikovná, musím uznať. (toto povedal môj exmanžel, dobre vidíte!…M.S.)

A k tomu hádam len veľké : „Ďakujem, nebesáááá!“

Autor: Sadchara

Tu si môžete zakúpiť knihy od utorky

Ďalší článok od Sadchary

5 204 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.