Máj je mesiacom lásky a srdca

Ambro

obrázok so súhlasom Ambro / FreeDigitalPhotos.net

Žiadny z ľudských orgánov neprestúpil duchovnú sféru nášho života natoľko, ako práve srdce. Už pravekí ľudia videli v tomto svale, ktorý uvádza do činnosti krvný obeh, magickú silu. Jaskynné kresby ukazujú bizóny a iné zvieratá zasiahnuté oštepmi a šípmi práve do krajiny srdca. Človek tak intuitívne ukazoval, že ak sa mu strelu podarí umiestniť do tohto miesta, úlovok je jeho. Postupne si uvedomil, že aj sám má srdce, a považoval ho za to najcennejšie, či už tam umiestňoval dušu alebo nie.

Staroveké indiánske kultúry z oblasti dnešného Mexika vyznávali obeť srdca božstvám a dodnes si srdce v našom emocionálnom živote uchováva svoju symboliku (slovné spojenia ako srdečne vás zdravím, zo srdca ťa milujem, puklo mu srdce, hrôzou sa mi rozbúšilo srdce a pod.). Srdce je alfou a omegou nášho bytia, a preto by sme mu mali venovať maximálnu starostlivosť. Najmä v mesiaci lásky, máji, a to platí nielen symbolicky, ale aj fyzicky. Varovné štatistiky, týkajúce sa úmrtnosti v súvislosti s chorobami srdca, sú všeobecne známe. Možno ale neviete, že srdcové ťažkosti sú v májovom období na programe dňa. Bývajú viac mechanického typu, ale môžu sa aj ľahko zameniť. Nie každé búšenie srdca, každý tlak v hrudníku musí hneď znamenať poruchu srdca.

Na činnosť srdca bezprostredne nadväzujú krv a cievy, ktoré určujú životaschopnosť celého organizmu. Práve v máji nastáva príhodná doba silne ich ovplyvňovať. Okrem obmedzenia fyzickej námahy je vhodné piť bylinné čaje, ktoré regulujú srdcový proces (srdcovník, karbinec európsky, lipkavec marinkový…) Z prípravkov Pentagramu Energy pomáhajú srdcu predovšetkým KOROLEN a RUTICELIT. Okrem dráhy srdca harmonizujú predovšetkým riadiaci meridián, meridián tenkého čreva, osrdcovníka, troch žiaričov, spojnicu a bočnú vetvu sleziny, dráhy obličiek a pečene. Ovplyvňujú prakticky chod celého organizmu. Patria k najúčinnejším prípravkom, ktoré dominujú celému Pentagramu. Reflexní terapeuti odporúčajú najmä v tejto dobe dopĺňať užívanie produktov Energy masážou reflexných plôšok. Je to veľmi rýchla metóda, dá sa využiť aj v akútnych prípadoch.

Tu si môžete vybrať z ostatných energoinformačných a detoxikačných prípravkov

3 244 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.