Rok 2012 – Mayské proroctvá a kruhy v obilí

Victor Habbick

obrázok so súhlasom Victor Habbick / FreeDigitalPhotos.net

Kedysi dávno žili ľudia, ktorí oplývali značnými vedomosťami. Civilizácia, ktorej posolstvo nám bola predané z hlbín času. Národ, ktorého proroctvá sa začínajú obdivuhodne napĺňať. Mayovia. Nebotyčné vedomosti tejto starobylej civilizácie, ktorej pamäť už dávno pohltil čas, zahaľuje závoj tajomna. Mayský kalendár je známy desiatkam bádateľov. Mnohí z nich sú presvedčení, že ukrýva posolstvo, ktoré se doteraz nepodarilo úplne rozlúštiť. Mayovia boli presvedčení, že čas je cyklický a že každých 5125 rokov končí jeden vek a súčasne začína nový. Podľa niekoľkých predpovedí podobná udalosť opäť nastane dvadsiateho prvého decembra 2012. Niektorí sa domnievajú, že tento významný dátum prinesie zásadné zmeny pre ľudstvo a celou našu planétu. Čo je na tom pravdy? Na juhu Anglicka dochádza už niekoľko desaťročí k prapodivnému úkazu, ktorý je fascinujúci a znepokojujúci zároveň. Je známy ako kruhy v obilí. V posledných rokoch sa tento jav stal ešte záhadnejším – v poliach se začali objavovať impozantné mayské obrazce. Je možné, že by spolu mayské proroctvá a kruhy v obilí mohli nejakým spôsobom súvisieť?

Tu si môžete vybrať z literatúry zaoberajúcej sa rokom 2012
Tu si môžete vybrať z ďalších produktov týkajúcich sa mayskej kultúry

8 672 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.