Ľudia modlite sa!! Mor je tu!! Hnijete za živa!!!

ID-10097944

obrázok so súhlasom imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Všetci  majú panický strach pred chorobou. Nevedia, že choroba je láskavosť od Boha, ktorou nás upozorňuje, že v niečom konáme nesprávne. Choroba je impulz, ktorý má dať znať, že niečo nefunguje  vo vesmíre nášho tela tak, ako má. A všetci utekajú za doktorom, aby odstránil chorobu, lebo je nepríjemná!

„ooooOOO prečo je choroba? Prečo ju nemilostivý Boh na nás zoslal?“ kričia ľudia.

Nevedomí ľudia u nás v Európe, ktorí sa odovzdajú do rúk  našej medicíny, aby im odstránila chorobu, a neskúmajú prečo vznikla tá choroba, a nezamýšľajú sa nad jej príčinou, postupom času dôjdu k ťažšej chorobe, pretože odstránia len chorobu a nie jej príčinu.

No nato, aby človek dokázal určiť príčinu, musí dobre poznať samého seba, tak celé telo a jeho fungovanie, ako i duševno v ňom a mysle smerovanie. Nevedomí sa ani nesnažia poznať svoje telo, skúmať jeho stav a dávať mu, čo prospeje. Nesnažia sa lebo veria tomu, že medicína Západného sveta, sa o choroby postará, že ich dá opäť do poriadku, všetci sa prikláňajú k väčšine, idú v zástupoch za doktorom, nech naplní ich tabletami plných chémie, idú za ním v zástupoch ako sprosté stádo volov. Ale krava aspoň vie, čo má žrať, kdežto človek na svoje prirodzené inštinkty už dávno zabudol, a tlačí do hlavy, do nenažratej diery len to, čo ponúkne reklama.

Autor: Radomír Timko študent zdravovedy, lektor ekovýstavby, majiteľ firmy VYMOS

4 561 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.