Skeletin a Renol pomôžu kĺbom a prečistia obličky

ID-100202691

obrázok so súhlasom stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Pre tých, ktorí trpia bolestivými ochoreniami kĺbov, ponúka Energy jednoduché riešenie.

Sú ním prípravky Skeletin a RENOL, ktoré prispievajú k celkovej detoxikácii organizmu.

Obidva produkty zároveň harmonizujú energetické dráhy obličiek a močového mechúra.

 

 

Skeletin je prírodný produkt s obsahom sépiovej kosti, kolagénu, rybieho oleja, mangánu a výťažku zo šípky a žihľavy.

 • Je zdrojom minerálnych látok dôležitých pre stavbu a obnovu kostného tkaniva, regeneruje kĺbové chrupavky a zlepšuje kvalitu všetkých spojivových tkanív.
 • Má protizápalové a protireumatické účinky a podporuje dobrý stav kostí a kože. Preto je najviac vhodný pri kĺbových ochoreniach ako je artróza, artritída, reumatizmus alebo dna.
 • Pomáha aj pri nadmernom zaťažovaní kĺbov športom alebo vysokou telesnou hmotnosťou. Skeletin je vhodný aj ako doplnok pre správny vývoj v období rastu.
 • Po menopauze a v starobe spomaľuje úbytok kostnej hmoty s možnosťou vzniku osteoporózy.
 • Pomáha aj pri zvýšenej lámavosti nechtov, vypadávaní vlasov a zvädnutej pokožke. Je účinný aj proti vzniku zubného kazu.

Na regeneráciu kostného tkaniva a chrupaviek treba počítať s dlhším časovým obdobím. Odporúčame preto užívať Skeletin po dobu minimálne troch mesiacov. Obličky sú citlivý orgán, ktorý sa pri poškodení veľmi zložito regeneruje. V obličkách je uložená vrodená energia. Ak sú obličky preťažené, energia z nich vyprcháva a všetky funkcie ľudského organizmu sa znižujú. Preto je vhodné posilňovať činnosť obličiek, inak organizmus predčasne starne.

Ideálnym riešením na podporu funkcie obličiek je regeneračný prípravok RENOL.

 • Je to prírodný produkt, ktorý obsahuje bylinné výťažky, éterické oleje a informácie z rastlín, olejov a nerastov.
 • Má silné detoxikačné a antioxidačné účinky.
 • Pôsobí priaznivo pri zápaloch obličiek a močového mechúra, pri tvorbe obličkových kameňov a niektorých chronických gynekologických ochoreniach.
 • Pomáha riešiť problémy s prostatou a pôsobí aj proti mužskej a ženskej neplodnosti.
 • U detí je výborným prostriedkom proti nočnému pomočovaniu. RENOL je zároveň veľmi účinný prípravok pri ochoreniach kĺbov a kostí.
 • Pomáha pri reumatizme, artrózach, osteoporóze, Bechterevovej chorobe a ďalších bolestivých ochoreniach chrbtice.
 • Stimuluje činnosť lymfatického a imunitného systému a zbavuje telo ťažkých kovov. Zmierňuje opuchy dolných končatín a očných viečok (tzv. obličkového typu) a pôsobí proti migrénam.
 • Predchádza aj opakujúcim sa angínam a zápalom stredného ucha (lymfatický okruh je pod vplyvom dráhy obličiek).

RENOL je vhodný aj pre alergikov a astmatikov. Pomáha pri kožných ťažkostiach ako sú ekzémy alebo akné. Zlepšuje kvalitu zubov a nechtov a zabraňuje predčasnému šediveniu vlasov (vlasy a kosti sú tkanivá pod priamym vplyvom obličiek).

Je vhodným doplnkom pri dlhodobom nedostatku energie a chronickej únave. Používa sa aj pri liečbe hyperaktivity, ľahkej mozgovej dysfunkcie a porúch pozornosti u detí.

Využitie tohto bylinného prípravku je široké. Pomáha aj na psychické ťažkosti ako je neschopnosť uvoľniť sa, nedôverčivosť spojená s podozrievavosťou a cynizmom, nesmelosť, rezignácia alebo nepokoj spojený so strachom a pocitom neustáleho ohrozenia.

RENOL prináša dôveru k životu, pocit, že všetko je tak, ako má byť, odvahu postupovať vpred, realizovať vytýčené ciele, ale zároveň nechať veciam ich prirodzený priebeh. Mgr.

Autor: Martina MUZIKOVÁ

Kompletný sortiment produktov Energy nájdete aj TU

Ak sa chcete dozvedieť viac o možnostiach alternatívnej liečby, navštívte tohtoročný 18. ročník festivalu EZOfest – Deň zdravia (26.-27.10.2012, Košice, Jumbo centrum)

5 148 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.