Zatajované vedecké dôkazy o fyzikálnych zmenách planéty Zem – kvantový prerod 2012

Existuje množstvo vedeckých tímov na celom svete, ktoré pozorujú obrovské zmeny Slnka a planéty Zem už niekoľko rokov, ktoré médiá zámerne potierajú. Magnetické pole Slnka od r.1901 zosilnelo o 230%. Špirála DNA by mohla byť ovplyvnená mutáciou Slnka, ktorého aktivita sa zvýšila o 1000%. Potvrdzujú to aj kruhy v obilí na celom svete. Seizmické a vulkanické aktivity, ako aj počet katastrôf sa zvýšil v priemere o 500%. Vibrácia planetárneho energetického poľa (Schumanova frekvencia 7,8Hz) sa od r. 1986 začala zvyšovať.  Dnes dosahuje 16Hz.  S tým je spojený dnes 50%-ný pokles magnetizmu Zeme, čo je ovplyvnené znížením rýchlosti otáčania Zeme. Podľa vedcov by sa Zem onedlho mala zastaviť a začať sa otáčať opačným smerom. Spôsobí to výmenu pólov. Transformácia sa má ukončiť v r.2012. Toto sa opakuje každých 12.000 rokov. Niektoré zmeny každých 500.000 rokov. Zem má potrebu mutovať, aby sa vyjadrila v novej vyššej a pokročilejšej dimenzii. Príprava na túto chvíľu trvala niekoľko storočí. Proces čistenia je pomalý, ale neúprosný, zahrnie každú našu bunku. Nie všetky civilizácie a svety zvládli túto zmenu. Zem sa posunie do vyššej dimenzie aj bez nás.
Chcete zostať ukotvený v starom systéme založenom na matérii a strachu?

Viac info v nasledujúcich videách:

Zdroj: http://www.pomoczosvetla.sk/

10 254 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.