Čas pre Vironal a Grepofit – alebo ako sa popasovať s chrípkou poprípade jej predísť

ID-100233540

obrázok so súhlasom imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Kombinácia prípravkov Vironal a Grepofit je veľmi dobre známa a doporučovaná v prípadoch bežných infekčných ochorení. Jedná sa o širokospektrálne produkty a ich pole pôsobnosti je väčšie, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Vironal je predovšetkým výrazný podporovateľ jangovej energie (vyvolá v nás aktivitu a udržuje v strehu) a stimulátor obranyschopnosti, ale v ranných hodinách dokáže takisto rozpohybovať činnosť hrubého čreva a okolo 11. hodiny dopoludnia výrazne podporuje činnosť sleziny a pankreasu.

Grepofit nie je zďaleka iba efektným zabijakom vírusov, baktérií a plesní. Grepofit pôsobí pozitívne na cievny systém. Zlepšuje predovšetkým elasticitu ciev, čím ho možno použiť pri podpornej liečbe hemoroidov a kŕčových žíl. Má rovnako dobrý vplyv na tráviaci systém. Možno ho použiť pri náhlych bolestiach žalúdka a brucha po diétnych chybách alebo ako prvú pomoc pri hnačke či pálení záhy. Pomáha tiež riešiť vredy a všetky vonkajšie a vnútorné poranenia sliznice. Celkovo zvyšuje kondíciu a dobrý pocit zo života.

Mgr. Tereza Viktorová – ďalšie články od autorky

3 635 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.