NASA snímky o UFO a základniach mimozemšťanov na odvrátenej strane mesiaca

Odvrátená strana Mesiaca skrýva viac ako sa nám zdá

 

ID-10072447

obrázok so súhlasom Victor Habbick / FreeDigitalPhotos.net

Sovietski astronauti z letu Saľut 6 však informovali o kontakte s mimozemskou civilizáciou na tajnej porade v Moskve asi 200 odborníkov. Správu o tom priniesol už pred mnohými rokmi jeden z talianskych časopisov. Zdroj informácie však v tom čase nebolo možné prezradiť. Dnes preniká do sveta čoraz viac z týchto utajovaných informácií, okrem iného aj vďaka Internetu.

Mnohé naznačuje, že aj náš satelit Mesiac nie je iba naším tichým sprievodcom. Všetky, najmä americké lety, boli sledované UFO, ktoré kozmonauti nazývali dohovoreným heslom Santa Claus, a to od roku 1968, keď 25. decembra spozorovali /počas trvania misie Apollo 8/ akési strieborné teleso. Je predpoklad, že na Mesiaci môže existovať množstvo cudzích kozmických lodí, ba dokonca, že sa tu nachádza ich akási kozmická stanica určená na pozorovanie Zeme. Má byť na odvrátenej strane Mesiaca (ktorú zo Zeme nemáme šance nikdy vidieť). Mnohí ufológovia sú presvedčení, že práve tu založili neznámi obyvatelia iných planét svoje základne i kolónie a práve odtiaľto navštevujú Zem flotily lietajúcich tanierov…

Pravda, existuje aj iná, oveľa fantastickejšia hypotéza, ktorá tvrdí, že celý Mesiac je vlastne kozmickou loďou, základňou nám neznámej civilizácie. Teória vychádza z anomálií mesačnej geológie, aké nepochybne predstavujú útvary Straight Range na Mare Imbrium, Mare Nubium či Alpskej doline, ktorých pôvod sa nedá geologicky dobre vysvetliť.

Pozorujú mimozemšťania život na Zemi? Patrí Mesiac im a osobujú si naň právo? Tieto a ďalšie otázky sú namieste, ak vezmeme do úvahy ťažkosti, s ktorými sa stretli posádky niektorých kozmických lodí, napríklad Apolla. Inou otázkou je, koľko toho o existencii cudzích civilizácií vie NASA. Veď vo svojich archívoch má táto inštitúcia osvedčenie Neila Armstronga, v ktorom sa hovorí, že na Mesiaci, v okolí kráteru Maskelyne a Moltke identifikovali základňu mimozemšťanov. Hovorí sa o asi dvadsiatich kozmických lodiach, ktoré posádka videla pri oblete Mesiaca. Túto fantastickú správu NASA potvrdila (v roku 1979), ale verejnosti nesprístupnila. Tvrdí to M. Bradford vo svojej knihe Mesačné tajomstvá.

Pri lete Apolla 11 s N. Armstrongom (prvý človek, ktorý položil nohu na povrch Mesiaca), E. Aldrinom a A. Collinsom Armstron prvý zbadal aj obrovské objekty. Vtedy skríkol: „Čo je to? Neuveriteľné! Čosi také som nevidel, čo žijem! Oni sú tu! Sú tu obrovské objekty na druhej strane krátera!“ V Houstone sa však rýchlo spamätali a prikázali Armstrongovi prejsť na tajné rádiové pásmo…

Skutočnosť, že každý z letov Apolla sprevádzali mimozemské kozmické lode, dokazujú aj fotografie. Tieto fotografie NASA dvadsať rokov utajovala. Pripomeňme si teraz aspoň stručne, o čo išlo. Walter Schirra spozoroval z paluby Mercury 8 neznámy lietajúci objekt. Pretože okamžite dostal príkaz nehovoriť o ňom, zakódoval ho pod názvom Santa Claus.

James Mc Divott v roku 1965 pri lete Gemini 4 bol prvým astronautom, ktorý UFO sfotografoval. Mc Divott informoval, že objekt letel vo vzdialenosti menšej ako 100 m od Gemini.

Člen posádky ďalšieho letu Apolla Dr. Brian O’Leary povedal, že existuje obrovské množstvo vedeckých dôkazov o kontaktoch s mimozemskými bytosťami.

James Lovell po oblete Mesiaca Apollom 8 podal do centra správu: „Boli sme informovaní, že Santa Claus existuje.“ Šéf pre komunikáciu letu Apollo tvrdí, že UFO vyzeralo ako obrovské huby. Na Mesiaci sa astronauti stretli s prastarými stavbami, ktoré sfotografovali. V roku 1969 pri pristávaní Apolla 11 prileteli dva objekty UFO. Edwin Aldrin ich viackrát vyfotografoval.

Zatiaľ všetko, čo by sa mohlo nachádzať na odvrátenej strane Mesiaca priťahuje vedcov, vzrušuje fantáziu ufológov a autorov science-fiction. Dokedy? Možno to nepotrvá ani tak dlho.

Zdroj: www.mysteria.sk

71 816 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.