Ako to prebieha vo veľkochovoch a na jatkách

ID-100147205

obrázok so súhlasom rakratchada torsap / FreeDigitalPhotos.net

Video, ktoré videlo viac ako
6 000 000 ľudí, podnietilo mnohých stať sa vegetariánom. Poukazuje na nekalé praktiky vo veľkochovoch a na jatkách, ako sú minimálny životný priestor, podávanie hormónov a antibiotík, zlé zaobchádzanie, …

Ako by sa páčilo nám ľuďom, ak by s nami robili to, čo my robíme s kravami, aby nám dávali viac mlieka. Na Agroscope, v Grangeneuve, vo Švajčiarsku, 14 kravám urobili dieru do brucha. Táto metóda vraj umožňuje testovať vyváženejšiu stravu pre zvieratá !!!???

Projev Garyho Yourofsky o zvířecích právech a veganství na Georgia Tech v létě 2010. Poslechněte si tohoto skvělého řečníka, který zahodí mýty a naplní vaši mysl zajímavými fakty a pomůže Vám udělat etickou volbu pro zdravé srdce a duši. Jeho charismatický, kazatelský styl je jediný svého druhu – povinné vidět pro všechny, kdo se zajímají o zvířata nebo si přejí udělat svět lepším místem k životu.

Otázky a odpovědi:

  • Vieme čo jeme? Pozrite si praktiky potravinárskeho priemyslu v praxi… (video)

Nie každý dokáže byť vegetariánom zo dňa na deň. Pozrite si odporúčanie Grahama Hilla:

Pro více informací:

3 185 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.