Povinné očkovanie – prečo, ako a kedy ho odmietnuť

ID-100228781

obrázok so súhlasom Serge Bertasius Photography / FreeDigitalPhotos.net

„… očkovanie detí, je na Slovensku povinné a to je zrejme hlavný dôvod, prečo ho väčšina rodičov prijíma ako samozrejmosť, ako niečo, čo je jednoznačne v prospech detí a čoho sa netreba nijako obávať. Bez toho, aby som niekoho chcela zbytočne strašiť, v skutočnosti však očkovanie nie je také bezpečné a stopercentne prospešné tak, ako to vyhlasujú zástancovia vakcinácie a výrobcovia vakcín.“
PharmDr. Mirka Radovská  čítajte viac: Očkovacie vakcíny môžu vážne poškodiť zdravie!

Ďalšie články o rizikách očkovania
Literatúra s tematikou očkovanie a obchod so zdravím

V našom štáte je nemožné dovolať sa spravodlivosti. Ak Vám dieťa po očkovaní ochorie na vine ste Vy a nie očkovanie.

V nasledujúcom videu si môžete pozrieť ako to prebieha, ak sa niektorá matka odváži to pohnať až pred súd.  Je to výsmech, ako argumentujú „odborníci“ a ako jednajú s ľuďmi, z ktorých peňazí (skrz odvodov do zdravotných poisťovní) žijú, ak odmyslíme farmafirmy.

Súdna sieň: Povinné očkovanie

Občianske združenie o ktorom sa hovorí v súdnej sieni – nájdete tu všetko čo potrebujete k správnemu rozhodnutiu, akurát sú oveľa serióznejší, ako sparodovali v Súdnej sieni.

Manuál pro rodiče, kteří z různých důvodů odmítají některá povinná očkování, nebo povinné očkování vůbec. Seznámí vás ve stručnosti s postupem, který vás čeká při prosazování svých práv a nastíní vám některé aspekty odmítnutí povinného očkování v Čechách.

Proč říci NE očkování?:

Ďalšia stránky s článkami o rizikách očkovania

3 092 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.