Očkovací škandál: Súd potichu potvrdil autizmus z MMR vakcíny

Keď sa nedávno prevalil podvod s falšovaním dát vnútri CDC, čo je americký Úrad pre prevenciu a kontrolu chorôb, naše médiá mlčali. Nereagovalo ministerstvo zdravotníctva ani hlavný hygienik. Ide pritom o vážny prípad, pretože utajené fakty naznačujú, že niektoré vakcíny môžu spôsobovať poruchy centrálneho nervového systému a následne ťažké ochorenie. Ukázalo sa totiž, že vedci zo CDC radu rokov tajili dáta preukazujúce zvýšené riziko autizmu u chlapcov očkovaných v rannom veku vakcínou MMR. A pretože trh je globálny, týka sa to prirodzene aj nás.

Pozrite si video, ktoré o tom odvysielala aj ČT2:

Americký súd nedávno diskrétne, bez prílišnej medializácie, pekne potichučky potvrdil, že kombinovaná vakcína na osýpky, príušnice a ružienku (MMR – measels, mumps, rubella) skutočne spôsobuje autizmus.

Súvislosť očkovania a autizmu potvrdená po 15 rokoch sporu

Po tom, ako Ryanov prípad dlho putoval z jedného súdu na druhý, sa ním konečne začal zaoberať špeciálny súd pre prípady poškodenia očkovaním. Napokon federálna vláda uznala, že jeho encefalitída bola vyvolaná očkovaním proti osýpkam, mumpsu a rubeole.

Pokračovanie článku

2 080 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.