Mlčanie – prebudí spiacu väčšinu našich ovčanov?

ID-100112000

obrázok so súhlasom marin / FreeDigitalPhotos.net

V demokracii má síce každý formálne zaručenú slobodu slova, to však neznamená, že aj možnosť byť vypočutý. V spoločnostiach, ktorým predtým vládla hrubá sila, nebolo dôležité ovládať myšlienky a vedomie ľudí. No teraz, keď je používanie násilia pre vládnu moc obtiažne, je nutné kontrolovať myslenie a správanie ľudí. Preto ich vedomie vytvárajú médiá. Prostredníctvom médií si vládcovia udržujú svoju moc, o ktorú by okamžite prišli, ak by sa verejnosť dozvedela skutočné súvislosti.

Mlčanie je zbierkou rozhlasových esejí vysielaných na rádiu Viva. Autor – Tibor Eliot Rostas v nich hodnotí súčasné geopolitické napätie, mediálne manipulácie, terorizmus, vojny v mene humanitárnych cieľov, ospravedlňovanie genocíd, kolaps ekonomiky, hyperkonzum, podvody v biznise so zdravím, smrť strednej vrstvy, manipulácie v potravinárskom priemysle, fikcie terorizmu, obrovské rozdiely medzi astronomickým bohatstvom elity a chudobnou masou, narastajúcu biedu a nezamestnanosť na Západe a ďalšie utajované skutočnosti.

Videopozvánka na besedy s autogramiádou knihy Mlčanie II

Tibora Eliot Rostasa a Mariána Benku z časopisu ZEM&VEK stretnete 11.6.2016 o 11:00 na besede na EZOfeste:

Regenračné centrum

Knihy a rozhlasové eseje Mlčanie si môžete zakúpiť aj v EZOshope, alebo priamo na prednáške a besedách.

Autor Mlčania je zároveň aj vydavateľom časopisu Zem a Vek

2 480 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.