Odpusťte všetkým, ktorí Vás urazili a vyzdraviete

ID-100137545

obrázok so súhlasom foto76 / FreeDigitalPhotos.net

„Urážky sú dané z hora. Je to príležitosť na očistenie a spasenie duše…“

Sergej Lazarev je známy ruský psychológ, bádateľ, liečiteľ a bioenergoterapeut. Vo svojich knihách podrobne popísal karmický mechanizmus. Vo výskumoch S.N. Lazareva sa veda a náboženstvo spájajú v jeden harmonický celok. Autor počas 30 rokov svojich štúdií a na základe uzdravenie mnohých chorých objavil a porozumel mechanizmu, ktorý spája myseľ, emócie a správanie človeka so skúsenosťami, ktoré každý človek získava na svojej ceste životom, so šťastím i nešťastím, so zdravím alebo chorobou a tiež s chorobou našich detí. Využitie karmického mechanizmu v dennom živote pomáha tisícom ľudí k lepšiemu životu, k zlepšeniu vzťahov s ľuďmi okolo nás a tiež na liečenie závažných ochorení, ktoré boli modernou medicínou považované za nevyliečiteľné.

Video prednáška z You Tube bola odstránená – ďalšie prednášky na uloz.to

20 961 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.