Ranná automasáž tváre

7 minút s Miroslavom Kostelnikom o tom, ako si prostredníctvom automasáže tváre premasírujeme celé telo:

Kostelnik

Kostelnik

Mgr. Miroslav Kostelnik – autor denných horoskopov a horoskopov zdravia. Pracuje ako astrológ, terapeut, masér, zároveň publikoval v niektorých periodikách – Energy, Vitalita, je autorom, o.i. astrologicko-lunárnych kalendárov Genius Tempori, stolového astrokalendára a nástenných kalendárov pre firmu Energy, plagátu Reflexné zóny tela, spoluautorom (s Mgr. Zubčekovou) plagátov Body zdravia 1-3. Je predovšetkým astrológom – horoskopikom, pričom sa, vzhľadom na záber záujmov, zaoberá predovšetkým astrozdravotnou tematikou, ale nielen ňou. Snaží sa pomôcť v prípadoch problémov s otehotnením vypočítaním najvhodnejšieho termínu počatia. V prípade neistoty o vhodnosti mena novonarodeného potomka pomôže vybrať s pomocou fonetickej numerológie to najvhodnejšie. Na základe indícií, vyplývajúcich z horoskopu radí vhodné terapeutické postupy a nakoľko je i firemným lektorom firmy Energy, tiež výber prípravkov firmy pri jednotlivých zdravotných problémoch. Okrem toho vyhodnocuje osobné horoskopy, porovnávacie partnerské horoskopy, prognózy do blízkej i vzdialenejšej budúcnosti. Robí to formou osobných pohovorov, pretože považuje tento spôsob – priamy kontakt s klientom – za najvhodnejší, ak nie jediný vhodný spôsob pomoci v reálnom čase.

Horoskopy na každý deň Mgr. Miroslava Kostelnika

Ďalšie články od Mgr. Miroslava Kostelnika

Plagáty s reflexnými zónami

Knihy o čínskej medicíne

Knihy o astrológii

S Mgr. Miroslavom Kostelnikom sa môžete stretnúť aj na:
Regenračné centrum

4 922 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.