Brandon Bays – Metóda Cesta je volanie k návratu domov

Brandon Bays

Brandon Bays

Asi málokto kto sa zaoberá celostnou medicínou nepozná známu americkú liečiteľku Brandon Bays. Jej metóda Cesta sa úspešne využíva vo viac ako 40 krajinách a známa rovnomenná kniha bola preložená do mnohých jazykov.

Napriek nepopierateľnému komerčnému úspechu a dá sa povedať statusu celebrity, je pani Brandon veľmi milá a skromná osôbka, bez manierov, naučených fráz a umelých “amerických” úsmevov. A to sa cení!

Úplne prvý dojem, ktorý som mal pri stretnutí s ňou bola akási láskavosť a milota, ktorá sa z nej priam liala, a ktorou obklopuje nielen seba, ale i ľudí vôkol. Ak si k tomu pridáte aj jej nespornú charizmu, tak niet sa čo čudovať, že jej osobný príbeh a Cesta priťahuje toľko ľudí po celom svete bez ohľadu na vek, pohlavie či rasu.

Posolstvo i metóda sú veľmi zrozumiteľné a dá sa povedať jednoduché. Veď napokon k tomu najhlavnejšiemu a najzákladnejšiemu v živote nepotrebujeme zložité filozofické postuláty ani znalosť latinčiny. Veľmi stručne by sme o podstate terapie Cesta mohli povedať, že vďaka pochopeniu významu svojich emócií a ich precíteniu vo fyzickom tele sa emočný blok spojený s daným problémom odstráni. Čím si vieme vyliečiťmnožstvo fyzických i psychických problémov, keďže ako potvrdzujú aj vedecké výskumy, nespracované a potlačené emócie a celková psychosomatika sú zodpovedné za viac ako 80% našich chorôb.

Brandon_Bays_2

Tu vám spolu s mojou milou kolegyňou Erikou Vincourekovou, ktorá síce položila iba zopár, ale zato veľmi zmysluplných otázok, prinášame rozhovor s pani Brandon Bays o jej Ceste životom, vedeckom pojatí jejmetódy, skúsenostiach s liečením a mnohom ďalšom. Rád by som taktiež poďakoval mojej milej kolegynke Zuzke Šestákovej za výborný simultánny preklad z angličtiny. Príjemné počúvanie i sledovanie prajem:

Zdroj článku: www.2012rok.sk

Knihy od Brandon Bays

CD  z prednášok PhDr. Jany Koczkášovej

Prednáška s PhDr. Janou Koczkášovou v Košiciach

Brandon Bays a PhDr. Jana Koczkášová

 

 

2 370 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.