Matrix Energie – zážitok zo stretnutia s Dr. Barlettom

Jedna veľmi príjemná pani, ktorú tiež zaujal tento môj pokus priblížiť ostatným ľudom “zázračnú” silu metódy Matrix Energie sa ma v súkromnej správe spýtala, aký je môj “najväčší úspech s kvantovým polom, ktorý som dosiahol”. Do mojej emailovej schránky som medzitým dostal ďalšie dva veľmi podobné dotazy, kde sa ma noví členovia tejto našej facebookovej skupiny ME pýtali, či by som im napísal môj najsilnejší zážitok a výsledok pôsobenia práce s kvantovým polom. Chuť po senzáciách je nám ľudom prirodzená a svojim spôsobom pochopiteľná. Priznám sa, v tomto nie som žiadnou výnimkou ani ja. Možno ste tu viacerí, ktorých by niečo podobné zaujímalo a tak Vám na odľahčenie skopírujem moju odpoveď, ktorú som danej pani poslal. Prosím, berte na zreteľ, že ide o odpoveď na konkrétnu otázku, konkrétnej žene, bez ďalších mojich zásahov a úprav.

Kniha MATRIX ENERGETICS

Kniha MATRIX ENERGETICS

Tu je:„ Nezaložil som túto stránku preto, aby som prezentoval svoje vlastné „úspechy“. Nakoniec, všetko čo ovplyvníš a zmeníš, sa neudeje kvôli Tebe, ale napriek Tebe. Ty si len na to, aby si otvorila dvere tej sile, ktorá sa už postará o všetko ostatné. Či sú to neuveriteľné vyliečenia psoriázy, depresií, odstránenie fóbií, alebo extrémne rýchly kariérny postup. Ale odpoviem Ti, čoho som bol očitým svedkom, aby som dal zadosť Tvoje chuti po nejakej senzácii. Práve na seminári, ktorý viedol priamo Dr. Bartlett sme posledný deň mali cvičenia. Počas prestávky pred týmto cvičením prišla jedna účastníčka za Melissou Joy, ktorá je spoluprednášajúcou Dr. Bartletta. Stál som priamo pri nej a keďže daná pani bola švajčiarka a nehovorila anglicky, poprosila ma, aby som jej pomohol s tlmočením jej žiadosti, keďže hovorím eng aj ger. Seminár bol síce simultánne tlmočený do nemčiny, ale tlmočník nebol k dispozícii pre jednotlivých účastníkov. Takže tá pani prosila pani Melissu, aby si ju vybrali na ďalšiu a vlastne i poslednú demonštráciu práce s ME. Melissa to zdvorilo odmietla, so slovami, že Dr.Bartlett si vyberá figurantov podľa vlastného uváženia a okamžitého pocitu. Tá pani jej so slzami povedala: prosím, prosím urobte výnimku, mám sedem rokov diagnostikovanú sklerózu multiplex. Mám tri deti, 47 rokov a veľmi zlú prognózu. Nezostáva mi veľa času, môj stav sa veľmi rýchlo zhoršuje. Melissa jej na veľké naliehanie prisľúbila, že si ju vyberú na pódium, chcela od nej len, aby verejne povedala, aký problém u nej budú riešiť. Súhlasila. Keď pani vstupovala na pódium, kam viedli mimochodom štyri schody, zápasila s každým krokom. Nebola schopná stáť rovno, celá sa triasla. Na výzvu aby ukázala ako vysoko vie vyskočiť, sa len trpko usmiala. Dr. Bartlett s ňou pracoval asi 20 minút. Po rôznych krokoch práce s Matrix Energie sa pani očividne prestala triasť, vystrela sa a začala sa čudne usmievať. Dr. Bartlett je povedal, že je vyliečená, nech sa ide na druhý deň ukázať k svojmu lekárovi. Ona krútila hlavou a namietala, ako to môže tak presvedčivo tvrdiť. On jej hovorí: vyskoč. Poskočila. Pár milimetrov, ale poskočila. To je málo, hovorí, vyššie. Vyskočila niekoľko centimetrov. Málo, ešte vyššie. Vyskočila viac ako pol metra. Už vieš, prečo to tvrdím, spýtal sa? Utekaj preč. A ona dole z toho pódia utekala. Z toho istého, na ktoré skoro nebola schopná sama vyjsť. Bol som tejto udalosti očitým svedkom, spolu s ďalšími asi 300 ľudmi. Počas toho seminára sa diali naozaj neskutočné veci, ale túto som Ti vybral ako ukážkovú. Dúfam, že stačilo.“

Verím, že som Vám cez tento príbeh opäť o čosi viac priblížil tú obrovskú silu kvantového pola, ktorú máme všetci bez rozdielu k dispozícii. A o ďaších krokoch práce s ňou zase na budúce.

Zdroj: www.matrixenergie.sk

Odporúčame knihu MATRIX ENERGETICS

Podobný článok: MATRIX ENERGETICS – metóda uzdravovania pôsobením na kvantové pole

3 862 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.