Neočkujeme!

Film o mýtoch a realite očkovacej propagandy, sprevádzaný smutným osudom detí zmrzačených očkovaním, proti ktorému sa nemajú ako brániť, je konečne na webe.
Autor dokumentu, Michael Leitner, krok za krokom vyvracia mýty šírené vakcibarónmi.
Očkovací priemysel ustavične šíri mantru, že:
Očkovanie patrí medzi najúčinnejšie a najdôležitejšie preventívne opatrenia medicíny. Moderné vakcíny sú dobre znášanlivé, trvalé závažné nežiaduce účinky sú pozorované iba v celkom zriedkavých prípadoch.
Michael Leitner dokazuje, že reálne znenie tejto mantry je skôr nasledujúce:
Očkovanie patrí medzi najudržateľnejšie a najdôležitejšie zdroje príjmov farmapriemyslu. Moderné vakcíny sú veľmi výnosné, nežiaduce odškodnenia treba zaplatiť iba v celkom zriedkavých prípadoch.

Aktuálně je na stole návrh zákona o veřejném zdraví, který rozpracovává sankce za to, že své dítě nedáte očkovat. Pokuty hrozí dětským lékařům, rodičům, školkám, provozovatelům dětských skupin, ale i fyzickým osobám, které pečují o nenaočkované dítě do jeho tří let věku. Takže, milí rodiče, máte-li otázku k očkování, je již předem zodpovězena: „Vy to díte prostě naočkujete, jinak…!“
čítajte ďalej

Knihy o očkovaní, obchodom so zdravím a konšpiráciách

Ďalšie články o nebezpečenstvách očkovania

Nežiadúce účinky očkovania – Mudr.Eleková

Kto ovláda svet a ako z toho von – Tomáš Keltner

1 645 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.