Peter Starec – z podnikateľa breatharián

obrázok so súhlasom fotographic1980 / FreeDigitalPhotos.net

obrázok so súhlasom fotographic1980 / FreeDigitalPhotos.net

Peter Starec, bol istý čas  úspešným podnikateľom, ktorému po materiálnej stránke nič nechýbalo.  Aj napriek tomu nebol šťastný. Šťastným sa podľa vlastných slov stal až vtedy keď prešiel z klasickej formy výživy na výživu z PRÁNY.

Pojem Prána pochádza z hinduistickej tradície a znamená životodárnu energiu – energiu všetkého živého, či kozmické svetlo. V každej kultúre nazývajú túto energiu inak – v Číne je to CHI, v hebrejštine ju nazývajú Manou, my Slovania, Živa.

Tradičná výživa je pre Petra mŕtvou  hmotou a okrem Štedrovečernej večere (ktorú požíva kvôli jej symbolickému významu) ju nekonzumuje. Okrem štyroch káv denne tvrdí, že  svoje telo vyživuje len spomínanou kozmickou, životodárnou a životnou energiou. Vďaka tomu, že neprijíma fyzickú stravu, neprodukuje žiadne toxíny, ktoré zaťažujú telo.  Spí 3 hodiny denne a hovorí, že nemôže ochorieť.

Jedlo podľa vlastných slov miluje a preto ho nepotrebuje. Pripravuje a varí ho svojím deťom. Život bez jedla je preňho:

Skúsenosť, vedľajší produkt toho, že človek dokáže objaviť schopnosti svojho duchovného organizmu, ktorý je nadradený fyzickému telu.

Vďaka pránickej výžive v sebe objavil mnoho schopností ako:  samoliečbu, vedomé prekonávanie bolesti, či ovládanie chladu.  Je najznámejším slovenským breatharianom (z anglického breath – dych).  Vo svete sú mediálne známi napríklad Jashmuheen, či Henri Monfort.

Rozhovor s Petrom Starcom:

6,5 hod. záznam zo stretnutia s Petrom Starcom:

S Petrom Starcom sa budete môcť v Košiciach najbližšie stretnúť 28.11.2017 16:30 – 19:30 hod (Košice, Komenského 3, Regeneračné centrum EZOfit)

Ako aj na Zdravých vianočných trhoch 15.12.2017 – piatok po 11:00

Regenračné centrum

4 516 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.