Ako liečiť choroby prírodnými prostriedkami

Obrázok so súhlasom Photokanok/FreeDigitalPhotos.net

Obrázok so súhlasom Photokanok/FreeDigitalPhotos.net

Rozhovor so zakladateľom Univerzity nové doby Milanom Calábkom, ktorý 10 rokov spolupracoval s psychoenergetickým laboratóriom a na svojich cestách po svete spoznal mnoho liečiteľov a šamanských kultúr.

Čo je pre nás potrava? Palivo pre náš motor alebo príjemné sústo pre naše zmysly? To čo konzumujeme stavia naše telo. Jedlo nám dodáva energiu a jeho rôzne kombinácie môžu liečiť. Nesprávne kombinácie potravín však rovnako môžu naše zdravie zničiť.

Strava ovplyvňuje naše fyzické, ale aj psychické zdravie. Keď napríklad obmedzíme príjem cukrov a tukov budeme pokojnejší. Ako hovoril Hippokrates: „Nech sú potraviny našimi liekmi!“ Jedlo spoločne s bylinami je najlepšia prevencia aká existuje. Keď začneme správne jesť môžeme sa uchrániť pred rôznymi chorobami.

Po vojne som nestretol nikoho, kto by mal diabetes. Podľa svetovej organizácie však v roku 2050 bude touto chorobou trpieť každý tretí človek. To súvisí s našou stravou. Na príjem glukózy nie sme naprogramovaní. Obilie užívame iba od neolitu… Milan Calábek

Máme obrovský dar uzdravovať sa vlastnými prostriedkami. Problém je v tom, že prírodná terapia je lacná, nikto na nej nezbohatne. Kokosový olej dokáže zlikvidovať vírus chrípky i herpes. Obsahuje kyselinu lauronovú, ktorá sa v tele mení na monolaurin. Monolaurin likviduje obal vírusov a baktérií, čím ich robí bezbrannými a imunitný systém s nimi hravo poradí.

Parkinson, Alzheimer, rakovina, cukrovka. Milan Calábek radí, ako tieto choroby liečiť prírodnými látkami – 1. časť rozhovoru:

Prepis rozhovoru

Stručný slovník pojmov k rozhovoru s pánom Milanem Calábkom (neurotrasmitery, ketogénna diéta, vhodné i nevhodné tuky)

2. časť rozhovoru s Milanom Calábkom v českom rozhlase – Fruktóza ako sladidlo ničí našu pečeň, spôsobuje obezitu a stojí za mnohými chorobami:

Prepis rozhovoru

Našu genetickú výbavu môžeme pomocou byliniek úplne pretvoriť, hovorí Milan Calábek:

Prepis rozhovoru

Avizovaný rozhovor s Jozefom Jonášom a Jiří Kuchařem: Hořká pravda o sladkém cukru – cukr si bere z našeho těla to, o co byl rafinací připravený…

Videorozhovor v Aktuálně.TV s Milanom Calábkom: Musíme se naučit nově přemýšlet, setrvání u modelu chemické medicíny je slepá cesta. Chemický lék působí úplně jinak, než to v organismu probíhá, …

Knihy o tom ako nám škodí obilie
Knihy a prednáška o metabolických typoch
Potraviny liek náš každodenný – Kushi Michio
Liečenie prírodnými šťavami – Johan Richter

3 937 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.