Žijeme z energie, sme energia

Film: Žijeme z energie, sme z energie - Viliam Poltikovič

Film: Žijeme z energie, sme z energie – Viliam Poltikovič

Že je možné žiť bez jedla je pre mnohých nepredstaviteľné a neprijateľné. Aj v našich krajinách sa ale objavujú ľudia, ktorí tvrdia, že sa živia výhradne všadeprítomnou vesmírnou energiou zvanou Prána. Vo filme Viliama Poltikoviča sú zachytení mediálne najznámejší predstavitelia tohto spôsobu výživy: Jasmuheen z Austrálie a Henri Monfort z Francúzka. Okrem nich sa o svoje skúsenosti podelí aj mladý breathariánsky pár z Ekvádoru s dvoma deťmi. Okrem spomínaných sa v snímke objavia aj dve Češky, ktoré prešli na pránickú výživu takmer pred dvoma rokmi.

  • DVD Žijeme s energie, jsme energie si môžete zakúpiť TU

Mgr. Viliam Poltikovič je filmový režisér na voľnej nohe od augusta 1989. Na začiatku kariéry točil filmy so psychologickou a sociologickou tématikou, po roku 1989 sa začal venovať tvorbe dokumentárnych filmov s témou duchovna.  Okrem filmovania sa venuje aj fotografii a písaniu kníh. Natočil cez 120 filmov.

Trailer k filmu:

Záznam z premiéry filmu + beseda z dňa 28.1.2015 

Záznam z reprízy + beseda zo dňa 11.3.2015

2 182 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.