Liečebný kód – vyliečenie zdroja problému vášho zdravia, úspechu alebo vzťahu

Kniha Liečebný kód - Alexander Loyd a Ben Johnson

Klik na obr – viac info o knihe Liečebný kód – Alexander Loyd a Ben Johnson

Viac info o knihe Liečebný kód

Alexander Loyd (držiteľ doktorátov z psychológie a naturopatickej medicíny) v roku 2001 prišiel na revolučný spôsob, ktorý môže pomôcť pri liečbe väčšiny problémov u ľudí. Objavil spôsob ako aktivovať zabudovanú fyzickú funkciu (nervovo-imunitný systém), ktorá odstraňuje zdroj 95 % ochorení a väčšiny problémov. Systém Loydovho Liečebného kódu už overilo niekoľko tisíc ľudí, ktorí ho používajú na odstránenie svojich zdravotných, emocionálnych i vzťahových problémov:

Liečebný kód je najväčší objav od počiatku medicíny, lebo liečenie vkladá do vašich rúk. Keď vyskúšate Liečebný kód z tejto knihy, váš život sa začne okamžite meniť – vyskúšajte to a sledujte, čo sa stane“

Bill Boshears – vedec a hostiteľ talkšou SciZone

Nenašiel som žiadny iný postup, ktorý by bol tak elegantne jednoduchý a možno sa ho tak ľahko naučiť, postup, ktorý by bol vo svojej podstate taký prenosný, nesmierne účinný a nadčasový. Najväčším odporúčaním, ktoré mu môžem dať je, že ho využívam u seba, svojej rodiny a pacientov.

Merill Ken Galera, MD – hlavný lekár The Galera center, bývalý hlavný lekár Centra prírodnej medicíny Dr. Mercolu

Alexander Loyd: dlhotrvajúce hľadanie lieku na depresiu manželky ho v roku 2001 priviedlo k objaveniu systému Liečebného kódu.  Jeho súkromná prax sa odvtedy stala jednou z najväčších svojho druhu na svete.  Systém liečebného kódu používajú tisícky klientov v 50 štátoch a vyše 140 krajinách sveta.

Ben Johnson: bývalý riaditeľ Kliniky pre zlepšenie imunity v Atlante. Odkedy sa v roku 2004 za pomoci Liečebného kódu vyliečil z Lou Gehrigovej choroby, prednáša po celom svete o tom ako kód funguje.

Potrebujeme mať postup ako je Liečebný kód, aby sme zmenili nesprávne kréda, ktoré nám bránia mať život a zdravie, po akých túžime.

Bruce Lipton, PhD – bývalý vedecký pracovník bunkovej biológie a autor bestseleru Biológia viery

Pozrite si video: Dr. Alexander Loyd – Seminár Liečebné kódy

Prečítajte si aj článok: Léčebný kód – Revoluční léčebná metoda, která nemá v dějinách obdoby – vyléčení všech nemocí na buněčné úrovni
Ďalšie knihy od Alexandra Loyda
Knihy z kategórie: Duchovný rozvoj
CD a DVD filmy: Duchovno a osobnostný rozvoj

5 592 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.