„Videl som to zajtra“ – skutočný príbeh muža, ktorý žije mimo tela

 julia13Julia Sellers autorka knihy „Videl som to zajtra“

Spisovateľka Julia Sellers pochádza z Bánoviec nad Bebravou a žije v súčasnosti v USA. Od roku 1995 sa venuje štúdiu mimotelových zážitkov. Jeden taký popisuje aj vo svojej knihe.

Navštevovala 8 vysokých škôl, z toho 3 riadne ukončila.
Hovorí plynule 4 jazykmi. Má americké a slovenské občianstvo.
V roku 1995 zažila prvý mimotelový zážitok. Odvtedy tejto problematike venuje všetok svoj voľný čas. Pasívne sa zaoberá kvantovou fyzikou, voľnou (free energy) a skalárnou energiou, anomálnou k ogníciou, aplikovanou prekogníciou, remote viewing (diaľkovým nazeraním), mimotelovými zážitkami, zážitkami blízko smrti, paranormálnymi javmi, psychotronikou, rezonančnou kavitáciou, studenou fúziou, ESP, bioenergetikou, kymatikou (cymatics).

O knihe

Názov knihy „Videl som to zajtra“ nie je náhodný. Pojednáva totiž o človeku, ktorý vidí veci z budúcnosti. Je to skutočný príbeh muža žijúceho mimo tela a zároveň fascinujúce rozprávanie o človeku, ktorý si pamätá svoje narodenie aj svoju smrť.
Sú v nej spracované autentické mimotelové zážitky a astrálne cestovanie muža, ktorý svoj čas trávi mimo tela.

“Kniha opisuje skutočný príbeh Michaela, Američana z Washingtonu D.C., s ktorým žijem už viac ako 20 rokov a ktorý je zároveň otcom mojich dvoch detí. Od ostatných sa odlišuje tým, že žije mimo tela.Vychádza z tela a cestuje. A to všetko pri plnom vedomí.”

Júlia na 200 stranách prináša svedectvo z prvej ruky o tom, čo znamená nachádzať sa a existovať, ale hlavne fungovať mimo tela.

600DPI_OBAL_02

Kniha VIDEL SOM TO ZAJTRA od Júlie Sellers

Predslov

S P. M. H. Atwater, uznávanou americkou odborníčkou na mimotelové zážitky, zážitky blízko smrti a iné paranormálne javy, som prvý krát komunikovala minulý rok, keď sme si vymenili zopár dôležitých mailov o Michaelových mimotelových zážitkoch. P.M.H. mi vtedy naznačila jej teóriu o tom, čo sa s Michaelom vlastne odohráva, keď je mimo tela, za čo som jej vďačná. O to vďačnejšia som však P.M.H za to, že sa rozhodla napísať krátky úvod k tejto knihe, ktorý uvádzame nižšie v plnom znení.

Niekoľko názorov na tému mimotelových zážitkov očami P. M. H. Atwater, L.H.D.

Jednou z kategórii, ktorá mimotelové zážitky zažíva často sú aj deti. Je to hlavne vtedy, keď trpia nečinnosťou, alebo sú ponorené hlboko do vnútra svojej mysle, kde hľadajú útočisko. Je to však aj vtedy, keď trpia nejakou chorobou, respektíve majú vysoké horúčky. Rodičia sa na mimotelové zážitky vlastných detí zvyčajne dívajú s nedôverou a odmietajú ich, namiesto toho aby sa svojho dieťaťa jednoducho spýtali nasledovné: čo sa ti to práve prihodilo, kde si to bol, čo si videl a čo si počul? Tým, že rodičia deťom ukážu (o ich mimotelové zážitky) záujem a nie výčitky a posmech, dokážu si u dieťaťa vybudovať pocit dôvery, ktorý sa v budúcnosti bude zväčšovať a pomôže dieťaťu zvýšiť nielen jeho sebadôveru ale aj sebavedomie.

Príliš veľké množstvo náboženských lídrov a predstaviteľov odmieta mimotelový zážitok ako niečo, čo je falošné, predstierané, alebo len nepatrného významu. Ľudia z oblasti medicíny reagujú podobne, a taktiež učitelia. Aj z toho dôvodu si potom dieťa udržiava (mimotelové zážitky) pre seba ako tajomstvo, alebo sa dokonca obáva, že s ním niečo nie je v poriadku. Ak nás teda veda za posledné desaťročia vôbec niečomu naučila tak tomu, že mimotelové zážitky skutočne existujú a zažívajú ich ľudia v každom veku. Na to aby ste ich zažili nemusíte byť špeciálne nadaní, predurčení, alebo nejakým spôsobom zakliati. Najnovšie vedecké technológie totiž ukázali, že mimotelové zážitky sú vlastne zručnosťami, ktoré sa dajú naučiť v rámci spôsobilostí, ktoré sú pre človeka úplne prirodzenou súčasťou. Či už sú mimotelové zážitky spontánne, alebo naučené, tvoria skrátka súčasť toho, čo nazývame iným aspektom ľudského bytia.

V rámci môjho výskumu, ktorý trvá približne 40 rokov a je venovaný fenoménu tkz. zážitkom blízko smrti, môžem povedať, že najrozšírejenejší element, ktorý ľudia v rámci týchto zážitkov zažívajú, a to bez rozdielu, či je to dieťa alebo dospelý, je to, že výstúpia z (vlastného) tela a pozorujú ho buď zvrchu alebo z jednej zo strán. A nielen to. Vidia vtedy veci, ktoré za normálnych okolností vidieť nie je možné. Väčšinu tvrdení pochádzajúcich od ľudí s mimotelovými zážitkami je možné overiť výpoveďami nezávislej tretej strany. Môžem tiež konštatovať, že od roku 1966, kedy som po prvý krát začala skúmať zmenené stavy vedomia, mystické stavy a transformačné procesy, mimotelové zážitky boli neoddeliteľnou súčasťou akýchkoľvek zmien (normálneho) stavu vedomia.

Mohla by som rozprávať o mnohých mimotelových zážikoch, či už mojich vlastných alebo iných. Niektoré su dosť zábavné, iné zase nadmieru dôležité. Takým bol aj môj mimotelový zážitok, v rámci ktorého som bola schopná stáť (mimo tela) po boku mojej najstaršej dcéry, vlastne to bolo priamo na operačnej sále, keď ju operovali v Portlande (v štáte Oregon, USA), zatiaľ čo ja som sa fyzicky nachádzala v Harrisonburgu, štáte Virginia. To, čo som vtedy videla a počula (mimo tela) spolu s dcérou, bolo potvrdené zdravotnou sestrou v pooperačnej izbe.

O niečom podobnom pojednáva aj téma tejto knižky: je o mužovi, ktorý objavil nový aspekt svojej vlastnej existencie. Týmto aspektom je schopnosť opustiť svoje vlastné telo a cestovať na rôzne miesta.

Autor knihy: Júlia Sellers

Knihu si zakúpite TU
Ďalšie knihy s podobnou tématikou nájdete TU


Reklama:

Regenračné centrum

3 832 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Komentáre sú vypnuté.