Vplyv ducha na život človeka už od jeho počatia

deti

obrázok so súhlasom David Castillo Dominici / FreeDigitalPhotos.net

Nesprávny spôsob života, vedie k rôzným problémom – chaosu – v rodinách, v medziľudských vzťahoch – vznikajú rôzne choroby, vojny, ničí sa príroda… a v konečnom dôsledku dochádza k prírodným katastrófam. Od nepamäti až po dnešok, na zemi vládnu viac menej ľudia túžiaci po moci, ktorí pravdu o živote – tie pravé zákony nepoznajú a ani sa nesnažia spoznať, preto od nich nemôžeme očakávať zmenu k slobodnému a plnohodnotnému.

Zmena je možná, ale je to len na nás.

Človek je vrcholom stvorenia na zemi, ale len v čistej láske k svojmu Bohu sa môže správne začleniť do dokonalého kolobehu života – prírody, kde neexistuje žiaden nežiadúci odpad, ale všetko sa navzájom dokonale dopĺňa. Jedine v tejto harmónii môžeme žiť svoj plnohodnotný život, keď nebudeme v ničom narúšať Božie stvorenie, ale s pochopením a láske sa mu prispôsobíme, lebo v náručí čistej lásky sú obsiahnuté všetky zákony života a spravodlivosť. Tieto zákony môže spoznať ­ každý človek sám zo seba v hĺbke svojej duše, v úprimnej túžbe vo SVETLE, ktoré rozsvieti v človeku LÁSKA k Bohu, ktorá sa prejavuje a potvrdzuje v LÁSKE k ľuďom, zvieratám, prírode a celému stvoreniu – lebo je Božím

Kým nemáme toto svetlo žijeme v tme a preto nedokážeme spoznať pravdu, náš život je chorý, bolestivý, ťažký a naše deti to dostávajú do vienka, lebo nikto nás nevyučil, ani sme sa nesnažili spoznať tieto zákony, aby sme spoznali ako si ubližujeme i našim deťom. Preto sa treba otvoriť pravde a spoznáme ju, spoznáme kde sme robili chyby my, naši rodičia, prarodičia, /tiež sme to dostali do vienka/ ale keď spoznáme potom to môžeme zastaviť a všetko zmeniť. Nepomôže nám nadávať na politikov, že zle riadia štát, sú z nás a tiež nepoznali pravdu, k tomu len toľko­ všetci nesieme zodpovednosť za seba.

Jedine pravá, čistá LÁSKA k pravému živému Bohu je svetlom na našej ceste pozemského života, v ktorom spoznáme pravdu, ktorá nás vyslobodí z trápení v tomto bludnom kruhu svetových systémov.

Preto je dôležité spoznať:

1. Vhodného partnera, pripraviť sa na spolužitie, zjednotiť sa v pravde.
2. Zákony dedičnosti, čo všetko vplýva na plod života od počatia, počas tehotenstva, pri a po pôrode a v ďalších detských rokoch.
3. Pôsobenie zlých síl, ich rôzne zvody, aby človek premárnil svoj drahocenný čas na tejto zemi určený k svojmu účelu. Ako a prečo zabíjajú.

Muž a žena spojení v pravej LÁSKE v túžbe po zjednotení v pravde šľachtia seba, svoje okolie, prírodu, zvieratá, ich práca sa stane plodnou hrou, ich potomstvo im bude pre radosť od nich vyjde nové pokolenie.

Knihy:
Pre ženy, tehuľky, mamičky a ich deti
Vzťahy, partnerstvo, láska a sex

2 391 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.