Acai cheescake – imunitná bomba

Organic_Acai_

Pre viac info klik na obrázok

INGREDIENCE:

POSTUP:

Najskôr v kuchynskom robote zmiešajte mandle, ďatle, figy a škoricu, kým nevznikne hustá a lepkavá hmota. Pripravte si tortovú formu s odnímateľným dnom, vyloženú ozdobným potravinárskym kruhovým papierom. Hmotu vložte do formy a prstami vytvarujte tak, aby bol jej povrch rovnomerný. Uistite sa, že dolieha k stranám, aby dobre držala tvar.

Torta-acai

Acai cheescake – imunitná bomba

Dajte chladiť do chladničky.
Medzitým nechajte odkvapkať vodu z kešu orieškov a vložte ich do robota. Pridajte 3 odložené ďatle, javorový sirup, vodu, čučoriedky, citrónovú šťavu, Organic Acai a soľ.

Mixujte 2–3 minúty, aby ste získali krémovo hladkú náplň, štruktúrou podobnú jogurtu. Ak bude náplň priveľmi hustá, môžete pridať trochu vody. Nalejte ju do formy na hmotu a umiestnite späť do chladničky. Ponechajte hotovú tortu 2 hodiny odpočinúť.

mixéry-perfect-smoothie

Pre viac info klik na obrázok

Dobrú chuť

Všetky informácie uvedené na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky.

788 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Komentáre sú vypnuté.