Maca palacinky s banánom – energetická bomba

Organic_Maca_powder

Organic Maca pre viac info klik na obrázok

INGREDIENCIE:

– 1 banán
– 2 vajcia
javorový sirup
– 1 lyžička Organic Maca
kokosový olej (najlepšie panenský)

POSTUP:

Do mixéra vložte olúpaný banán, vajce a macu, dobre premiešajte. Rúru predhrejte na 100°C. Veľkú panvicu rozohrejte na strednú teplotu a vlejte na ňu polovicu lyžice kokosového oleja. Krúživým pohybom vymastíte rovnomerne olejom celú panvicu. Keď je nádoba horúca, nalejte do nej 1/4 premiešaného cesta. Po tom, ako prasknú prvé bublinky na povrchu vrchnej strany palacinky (za 2–3 minúty), obráťte ju a nechajte piecť ďalšie asi 2 minúty, kým krásne nezhnedne spodná strana.

palacinky-maca-organic-banan

Ilustračný obrázok – free photo
www.pixabay.com

Hotové palacinky presúvajte na tanier do predhriatej rúry a vyrovnávajte do stĺpika.
Toto opakujte, kým máte cesto. V priebehu pečenia pridávajte do panvice podľa potreby kokosový olej. Pred samotným servírovaním polejte palacinky podľa chuti javorovým sirupom, alebo inou dobrotou a položte na ne plátky banánu.

EXPERIMENTUJTE:

Palacinky môžete ďalej vylepšovať pridaním ďalšieho sezónneho ovocia, alebo posypať orieškami.

Všetky informácie uvedené na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky.

873 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Komentáre sú vypnuté.