Odkryté tajomstvo – Spoveď ekonomického vraha

John Perkins, bývalý zamestnanec MMF a autor škandalóznej knihy Spoveď ekonomického nájomného vraha, rozpráva o skutočných príčinách vojny v Iraku.

V knihe sa Perkins priznal k tomu, že po celé tie roky bol tak zvaný „ekonomický nájomný vrah“, pôsobiaci pod rúškom medzinárodných finančných štruktúr, ktorých poslaním je realizácia americkej expanzie.

„Bol to pre nás zápas o nadvládu nad svetom a uskutočnenie sna hŕstky lakomých ľudí – vytvoriť globálne impérium,“ – písal Perkins so šokujúcou úprimnosťou о svojej práci. „To je to čo nám, ekonomickým vrahom, ide najlepšie: globálne impérium. Predstavujeme elitnú skupinu mužov a žien, využívajúcu celosvetové finančné organizácie pre vytvorenie takých podmienok, za akých iné národy sú nútené sa podrobiť korporatokracii, riadiacej naše najväčšie korporácie, našu vládu a banky. Rovnako ako členovia mafiánskych zoskupení, aj ekonomickí vrahovia „robia láskavosti“. Takéto „láskavosti“ nadobúdajú podobu pôžičiek pre rozvoj infraštruktúry: energetických podnikov, rýchlostných diaľnic, prístavov, letísk, technických parkov. Podmienkou poskytnutia pôžičky je to, že práce na týchto projektoch vykonávajú stavebné a inžinierske firmy iba z našej krajiny.

Fakticky väčšina prostriedkov nikdy neodíde za hranice USA: peniaze sa jednoducho len prevádzajú z bankových organizácií vo Washingtone do stavebných organizácií v New Yorku, Hustone alebo San Franciscu (Chas. T. Main, Bachtel, Halliburton, Stone & Webster a Brown & Root).“

Zdroj: www.chelemendik.sk

Videá nie sú dlhé a stoja za pozretie.

Ako sa to robí – Ekonomický vrah

Ekonomický vrah: Manuál

Ekonomický vrah: Korporátokracia

Ekonomický atentátnici – Lovci ekonomík II

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
2 204 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach EZOpress sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.
EZOpress dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Komentáre sú vypnuté.