Enzým Serrapeptáza zbaví Vás zápalu, bolesti a chorôb

Serrapeptáza

Pre viac info klik na obrázok

Serrapeptáza je produkt s prírodnou protizápalovou látkou. Je to proteolytický enzým, izolovaný z baktérie, ktorá nevyvoláva ochorenia (enterobaktéria Serracia E 15). Serrapeptase pri vylučovaní sa nachádza v malých množstvách v moči, čo naznačuje, že prechádza priamo cez tenké črevo do krvného obehu. Klinické štúdie ukázali, že Serrapeptase má účinky fibrinolytické (rozpúšťa krvné zrazeniny a znižuje riziko tvorby krvných zrazenín – trombov), protizápalové a antiedematózne účinky (zabraňuje opuchu a hromadeniu tekutiny) v mnohých tkanivách. Ukazuje sa, že jej protizápalové účinky sú lepšie ako účinky iných proteolytických enzýmov. Okrem zmiernenia zápalu jedným z jej najväčších prínosov je pomoc pri zmierňovaní bolesti.

Lekári vo svete poznajú priaznivé účinky Serapeptaze proti bolesti a zápalu a používajú ju v liečbe namiesto salicylátov, ibuprofénu a iných nesteroidných antireumatík (ktoré majú aj vedľajšie účinky).
V Nemecku a iných európskych krajinách je Serapeptáza bežná v liečbe opuchov, ktoré vznikajú po úraze alebo zápale. Serapeptáza je silný proteolytický enzým, ktorý rozpúšťa neživé tkanivá vrátane krvných zrazenín, cýst, cievnych plátov a pomáha likvidovať zápaly rôznych foriem. Účinný enzým je vhodný namiesto liekov ako sú salicyláty a tiež steroidy pre tých, ktorí trpia reumatoidnou artritídou (zápal kĺbov) a širokým spektrom autoimúnnych ochorení. Patria sem aj ulcerózna kolitída (zápalové ochorenie hrubého čreva), psoriáza, uveitída, alergia a niektoré formy rakoviny.

Zatiaľ čo steroidné a nesteroidné protizápalové lieky môžu pomôcť dočasne uľaviť od bolesti, opuchu a zápalu, môžu tiež potláčať obranyschopnosť tela a mať nebezpečné vedľajšie účinky. Serrapeptase na druhej strane zmierňuje bolesť a opuch. Nemá brzdiace účinky na prostaglandíny a nepreukázali sa žiadne vedľajšie účinky na črevá. V liečbe sa Serrapeptase využíva v Európe a Ázii už vyše 25 rokov.
Enzým serapeptáza sa používa na chronickú sinusitídu (zápaly prínosových dutín), vylúčenie hlienov z priedušiek (enzým rozkladá bielkovinové vlákna, ktoré umožňujú mucínu zhrubnúť), podvrtnutie, poškodené šľachy a iné úrazové poranenia, opuchy a tiež pooperačný zápal.

Serapeptáza sa používa ako vysoko účinná náhrada (alternatíva) antibiotík v mnohých krajinách. Lieči zápalové poruchy a bojuje nielen proti zápalu, ale tiež zmierňuje bolesti a opuchy, skracuje čas hojenia a podporuje imunitný systém. Má čistiaci účinok. Pomáha viazať ťažké kovy, pomocou ktorých telo vylučuje jedy (toxíny) a takýmto spôsobom pomáha zlepšiť obranyschopnosť tela, usmerniť hormonálnu nerovnováhu a zrýchliť hojenie tkanív.
Serapeptáza je silnejšia fibrinolytická látka ako iné známe alkalické alebo neutrálne proteázy, ako sú bromelain alebo pronáza.
Serrapeptase sa veľmi dobre znáša. Môžeme ju použiť na liečbu zápalového ochorenia alebo na rozloženie plátov, ktoré sa vytvorili v cievach. Vďaka silným protizápalovým schopnostiam, a pretože prakticky nemá vedľajšie účinky, ukazuje sa Serrapeptase ako lepšia voľba ako nesteroidné antireumatiká.

Serretia je tabletka, ktorá obsahuje Serrapeptázu, ktorá je 99,99 % čistá, obyčajne známa ako enzým serrapeptase. Serapeptáza, je proteolytický enzým, ktorý bol pôvodne objavený a pomenovaný po izolácii organizmu Serretia-15.
Arthur Andrews začal lekársky používať serrapeptázu.

Prvý ultra-čistý produkt, ktorý obsahuje v jednej normalizovanej dávke (1 tabletka) viac než 125000 SPU (jednotiek) serapeptázy, čo ukazuje najvyššiu aktivitu Serretia ™, ktorý je komerčne povolený a dostupný.

V Japonsku serapeptázu pravidelne predpisujú praktický lekári. V USA a u nás je dostupný bez lekárskeho predpisu,
podľa doktora Niepera Enzým serapepáza má široko spektrálne účinky.

Podľa mnohých zdrojov pomáha predovšetkým pri liečbe:
vysokého krvného tlaku
srdcových a cievnych ochoreniach
astmy
● migrény a bolestiach hlavy
cukrovke typu II a diabetickej polyneuropatii
osteoporóze
● zápale kĺbov, artritíde, reumatoidnej artritíde
● zápalov rôzneho druhu
ochorenia čriev
● cystickej fibróze prsníkov
● skleróze multiplex
● úrazov a športových úrazov.
● pôsobí pri úľave bolesti
● a v neposlednom rade pomáha odďaľovať starnutie
● pomáha bývalým a terajším fajčiarom.
● pomáha zmierňovať zápal zriedením zápalovej tekutiny a uľahčuje tak odtok tekutiny. To zrýchľuje hojenie tkaniva.
● pomáha zmierniť bolesť (brzdí uvoľňovanie látok, ktoré vyvolávajú bolesť zo zapálených tkanív).
● pomáha zlepšovať stav ciev a srdca rozkladaním vedľajších látok, pri krvnej zrážanlivosti (fibrínu).
● výhodou Serrapeptase je schopnosť rozkladať aterosklerotické pláty, ktoré zužujú cievy bez akéhokoľvek poškodenia vnútornej výstelky ciev.
rozkladá mŕtve tkanivá, krvné zrazeniny, cysty, cievne pláty a zápalové látky všetkých druhov.

Ako používať Serrétiu?

Užíva sa nalačno, fibrinolytický (fibrínu tráviace) enzýmy serapeztázy najskôr vstupujú do krvného riečišťa prostredníctvom tenkého čreva. Serapeptáza degraduje fibrín v tele, a rozbíja mŕtve tkanivá.

Dávkovanie:

Jedna štandardná dávka, tj. 1 tableta obsahuje 125000 jednotiek Serapeptázy.
Začnite s 1 tabletkou serapeptázy 1 x denne na prázdny žalúdok a prípadne zvyšujte podľa pokynov lekára ak nenastalo zlepšenie v priebehu 7 dní, alebo viac ak je potrebné. Potom pomaly znižujte, až na 1 x 1.

Je možné užiť príliš veľa serapeptázy?

Hoci Serrétia obsahuje veľmi silný a výkonný enzým serapeptáza. môže sa používať s väčšinou produktov bezpečne dohromady. Neexistuje žiadny dôkaz, že systémové enzýmy, ako serepeptáza, by bolo predávkované. Je však dôležité dodržiavať pokyny na dávkovanie, podľa letáku alebo podľa pokynov lekára.

Serrapeptáza riedi krv, preto doporučuje sa pred zákrokmi konzultácia s lekárom o vysadení.

Čo je kapsula?

Na rozdiel od tradičného spôsobu, pre Serretia serapeptáza je použitá technológia Acid Armor. Acid Armor kapsule sú extra silné vrstvy rastlinnej celulózy. Acid Armor kapsule zabezpečia presnú dodávku na miesto, a znižuje únik. Okrem toho je navrhnutá tak, aby uzavretá kapsula vypustila obsah s jednohodinovým meškaním. Ak sa berie Serretia nalačno, kapsule vstúpi do žalúdka do 30 minút. To znamená, že kyselina Armor ponecháva viac ako dostatočnú dobu pre enzým serapeptáza v žalúdku.
Serretia doplnok s obsahom enzýmu Serracel! Serrétia obsahuje celkom 125000 SPU / tabletku.

Serrétia, vo svojej triede.

Na slovenskom trhu je málo produktov s obsahom serapeptázy. A z nich môže byť ťažké si vybrať. Účinnosť serapeptázy je hodnotená v SPU (Serratia peptidase Units). Na rozdiel od vitamínov a minerálnych látok, enzýmy sa merajú podľa účinnosti alebo podľa aktivity, nie podľa hmotnosti. Ultra vysoká účinnosť v kombinácii s Acid Armor kapsulou robí serapeptázu Serrétia 250000 jedničkou na trhu.

Všetky informácie uvedené na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky.

Všetky informácie uvedené na tejto stránke sú len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú zákazníkov k tvrdeniam, že majú tieto produkty liečivé účinky.

6 142 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Komentáre sú vypnuté.