Rýchotesty – Prečo si otestovať svoje zdravie?

Rýchlotesty – nová éra v domácej a včasnej diagnostike chorôb!

Free photo www.pixabay.com

Free photo www.pixabay.com

Pomocou rýchlotestov je možné pohodlne, za priaznivú cenu, v domácom prostredí a s okamžitým výsledkom zistiť rôzne anomálie a poruchy. Spoľahlivosť rýchlotestov potvrdzuje aj fakt, že vo viacerých štátoch ich už viac ako 10 rokov s maximálnou spokojnosťou využívajú v nemocniciach, lekárskych ambulanciách a laboratóriách. Vývojom profesionálnych testov vznikla aj verzia vhodná pre obyvateľov, ktorú tvorí séria domácich rýchlotestov. Naše rýchlotesty sú vhodné pre starších, mladších, rodiny, spoločnosti, športovcov a trénerov, maximálna spokojnosť je zaručená.

Diagnostiku choroby často krát zhoršujeme my sami!

Často sa pri objavení niektorých anomálií obraciame na našich obvodných a odborných lekárov len po uplynutí dlhšej doby. Nie sme schopní vymaniť sa z kruhu každodenného života alebo od rodinných povinností, aby sme venovali svoj čas aj nášmu zdraviu, a preto radšej mlčíme a veríme, že symptómy zmiznú aj samé.

Ako skrátiť toto obdobie mlčania?

Účinne Vám pomôcť dokážu zdravotné rýchlotesty, pomocou ktorých môže byť diagnostika niektorých ochorení oveľa rýchlejšia. Rýchlotesty Vám už za niekoľko minút dokážu poskytnúť správny smer alebo rovno diagnostikujú príčiny symptómov, čím Vás privedú k rýchlejšiemu vyhľadaniu odbornej starostlivosti.

Zodpovednosť matiek?

Kontrola zdravia rodiny a hlavy rodiny, ako aj zachovanie ich zdravia vo veľkej miere visí práve na pleciach žien, matiek. Keď niečo nie je v poriadku, deti to väčšinou vyjadria svojím správaním, ale muži sú v tejto sfére skutočnými umelcami mlčania. Pri vyšetrení členov rodiny môžu starostlivým matkám pomôcť práve naše doma vykonateľné rýchlotesty, pomocou ktorých sa možno vyhnúť vážnejším komplikáciám, symptómom a ochoreniam, ktoré môžu byť spôsobené neskorým ošetrením. Otestujte sa ešte dnes!

Výhody domácich rýchlotestov:

 • spoľahlivosť (presnosť 90%),
 • jednoduché použitie,
 • rýchly výsledok (priemerne do 15 minút).

Členovia našej rodiny domácich rýchlotestov:

Rýchlotest Lymská choroba

Jedinečný test na včasnú diagnostiku baktérie borelióza len z jednej kvapky krvi, táto baktéria môže po uštipnutí kliešťom spôsobiť Lymskú chorobu. Tento test umožňuje včasnú diagnostiku tejto ťažko identifikovateľnej Lymskej choroby. Pri borelióze rozširovanej kliešťom sa imunitný systém chráni produkciou protilátok. Protilátky cirkulujúce v krvnom obehu rozoznajú baktérie a naviažu sa na ne. Určitú skupinu protilátov dokáže Rýchlotest Lymská choroba (IgM : imunglobulín M) signalizovať už v 2-4 týždňoch priebehu infekcie, vďaka čomu je možné odhaliť prítomnosť baktérií.

Rýchlotest Štítna žľaza

rychlotest_stitna_zlaza-

Ak chcete vedieť viac o rýchloteste – klik na obrázok

Meranie hladiny hormónu TSH z plnej krvi. Hormón TSH stimulujúci štítnu žľazu ovplyvňuje fungovanie štítnej žľazy. Zvýšená hladina TSH odkazuje vo väčšine prípadov na znížené fungovanie štítnej žľazy. Za priberaním, neplodnosťou alebo depresiou môže často stáť aj znížené fungovanie štítnej žľazy. Včasná diagnostika zníženej činnosti štítnej žľazy je náročnejšia aj z toho dôvodu, že symptómy sú veľmi rozmanité a na začiatku iba mierne. Test Štítna žľaza Vám dokáže pomôcť včas odhaliť zníženú činnosť štítnej žľazy.

Rýchlotest Železo

rychlotest_zelezo

Ak chcete vedieť viac o rýchloteste – klik na obrázok

Rýchlotest Železo je imunologickým testom na zistenie feritínu (bielkovina, ktorá sa viaže so železom), ktorý poukazuje na nedostatok železa. Na zistenie výsledku je postačujúca jediná kvapka krvi odobratá z bruška prsta. Zníženie chute do jedla, únavu, bolesti hlavy, či podpriemerný výkon môže spôsobovať práve nedostatok železa. Symptómy a príznaky spôsobené nedostatkom železa môžu byť na začiatku tak mierne, že odhalenie problému môže trvať aj niekoľko mesiacov.

Rýchlotest Alergia

rychlotest_alergia

Ak chcete vedieť viac o rýchloteste – klik na obrázok

Rýchlotest na diagnostiku špeciálnych protilátok IgE z plnej krvi. Príčinou vyrážok, začervenania, slzenia, kýchania, či edému môže byť vírus, ale aj alergia. Rýchlotest Alergia Vám dokáže poskytnúť odpoveď. Organizmus reaguje na vznik niektorých alergénov produkciou protilátok IgE. Rýchlotest Alergia odhalí tieto špeciálne protilátky a ak je ich úroveň vyššia ako je priemer, upozorní Vás na to.

Rýchlotest Helicobacter Pylori

test-helicobacter-pylori-

Ak chcete vedieť viac o rýchloteste – klik na obrázok

Rýchlotest Helicobacter Pylori z plnej krvi na diagnostikovanie protilátok vyprodukovaných proti Helicobacter Pylori. Baktéria Helicobacter Pylori zničí ochranné mechanizmy sleziny. Môže spôsobiť rôzne problémy, napríklad žalúdočné vredy, žalúdočný katar, pálenie záhy, nadúvanie, nevoľnosť, rakovinu. Náš imunitný systém reaguje na prítomnosť baktérie Helicobacter Pylori v našej slezine produkovaním špeciálnej protilátky. Tieto protilátky rozpoznajú v organizme patogény a naviažu sa na ne. Rýchlotest Helicobacter Pylori odhalí tieto protilátky, čím zároveň preukáže aj prítomnosť baktérie.

Rýchlotest Obličky

rychlotest_oblicky_

Ak chcete vedieť viac o rýchloteste – klik na obrázok

Rýchlotest Obličky dokáže zo vzorky moču diagnostikovať zvýšenú úroveň mikroalbumínu. Kontrola úrovne albumínu umožňuje diagnostikovať poškodenie obličiek už v prvej fáze, vďaka čomu môžete začať s liečením včas. Ak obličky fungujú správne, úroveň albumínu v moči nie je možné diagnostikovať, respektíve sa nachádza pod hladinou 10 mg/L. Rýchlotest Obličky je imunochromatografickým rýchlotestom na kvalitatívne určenie albumínu v moči.

Rýchlotest Tráviaca sústava

rychlotest_traviaca_sustava-300x300

Pre viac info klik na obrázok

Rýchlotest Tráviaca sústava určený na diagnostiku skrytého krvácania tráviacej sústavy zo vzorky stolice. Každý kto má nad 45 rokov by si mal aspoň ročne skontrolovať, či nemá skryté krvácanie tráviacej sústavy, odkazujúce na vredy, črevný polyp, análnu trhlinu alebo na rakovinu hrubého čreva. Pred vykonaním testu nie je potrebné dodržiavanie žiadnej špeciálnej diéty. V záujme spoľahlivého výsledku je potrebné vykonávať zber vzorky stolice počas troch za sebou nasledujúcich dní.

Rýchlotest Prostata-PSA

rychlotest_prostata-

Ak chcete vedieť viac o rýchloteste – klik na obrázok

Prostatický špecifický antigén (PSA) je bielkovinou produkovanou v prostate. Jeho úlohou je udržať semenníkový výlučok v tekutej forme. Táto bielkovina sa nachádza aj v krvi. Zmena hladiny prostatického antigénu poskytuje množstvo dôležitých informácií o fyziologickej stave prostaty.

Prečo je dôležitá pravidelná kontrola hladiny PSA? Väčšia hladina PSA odkazuje na zväčšenie prostaty (hypertrofiu). Príčinou zväčšenia môže byť nezhubná lézia, zápal prostaty, ale aj rakovina prostaty. Test PSA by mal vykonať aspoň raz ročne každý muž nad vekovou hranicou 50 rokov. V prípade problémov dokáže včasné odhalenie výrazne zlepšiť šance na uzdravenie.

Prevencia a pravidelná kontrola

Prevencia, respektíve včasná diagnostika chorôb dokáže dlhodobo udržať naše zdravie. Zdravotné rýchlotesty uľahčujú svojou včasnou diagnostikou život každému.

Rýchlotesty zohrávajú dôležitú úlohu aj v prípade už diagnostikovaných ochorení (napr. nedostatok železa), keďže slúžia na pravidelnú kontrolu, vďaka ktorej je možné dohliadať na úspešnosť liečenia. Zdravotné rýchlotesty teda dokážu pomôcť nie len pri včasnej diagnostike, ale aj pri pravidelných kontrolách!

Otestujte si svoje zdravie pohodlne a rýchlo u seba doma! Nezabudnite, že čím skôr sa odhalia prípadné poruchy a ochorenia, tým skôr sa môžu znížiť nepríjemné príznaky a symptómy a o to väčšia je pravdepodobnosť, že nedôjde k vážnejším komplikáciám! Otestujte si svoje zdravie ešte dnes!

K vytvoreniu celej série našich rýchlotestov nás motivovala skutočnosť, že ľuďom ostáva na seba a na svoje zdravie čoraz menej času. Nie je ničím zvláštnym a zriedkavým, že niekto žije so svojimi zdravotnými problémami a symptómami aj niekoľko rokov a ani napriek tomu sa neprinúti ísť na lekárske vyšetrenie. Cieľom bolo zlepšenie zdravotného stavu obyvateľstva, prevencia chorôb alebo ich včasná identifikácia.

Vďaka rýchlotestom je diagnostika niektorých chorôb oveľa rýchlejšia. Rýchlotesty dokážu už za niekoľko minút ukázať smer, či diagnostikovať príčiny symptómov a tým nás „prinútia“ navštíviť odborníka a požiadať ho o odborné poradenstvo. Pomocou testov sa za prístupnú cenu a v pohodlí svojho domova môžete otestovať testami, ktoré boli doteraz k dispozícii iba lekárom.

Spoľahlivosť rýchlotestov potvrdzuje aj fakt, že vo viacerých štátoch ich už viac ako 10 rokov s maximálnou spokojnosťou využívajú v nemocniciach, lekárskych ambulanciách a laboratóriách. Tieto profesionálne testy boli vyvinuté pre obyvateľstvo a tak postupne vznikla celá séria rýchlotestov Vitamin Station® pre obyvateľstvo.

Našu sériu testov môžu spoľahlivo využiť starší, mladší, rodiny, spoločnosti, športovci, tréneri… Ponuku našich rýchlotestov neustále rozširujeme a vyvíjame.

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
1 959 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach EZOpress sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.
EZOpress dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme