Nebeské zvončeky s blahodárnymi účinkami

Kto prvý raz počuje zvonkohry KOSHI, neverí vlastným ušiam, že niečo tak famózne môže zvonkohra vylúdiť. Preto dostali prívlastok „NEBESKÉ ZVONČEKY“ a predstavujú skôr hudobné nástroje ako zvonkohry, ktoré rezonujú s vibráciami štyroch živlov – elementov (OHEŇ, ZEM, VODA, VZDUCH). koshiKaždá zvonkohra KOSHI má naladených 8 tónov tak, aby Ich harmonizujúce zvuky pôsobili blahodárne na ľudskú organizmus s upokojujúcim a regeneračným účinkom a vytvárali radostnú a príjemnú atmosféru. Na nástoj môžete hrať sami tak, že ho držíte v ruke, alebo dovoliť prúdeniu vzduchu aby vyčaril zo zavesených zvonkohier neočakávanú melódiu. Najkrajší zážitok ponúka hra všetkých štyroch zvonkohier súčasne.

História výroby zvonkoher Koshi
Prvé zvonkohry, predávané pod názvom „Shanti“ (v preklade „mier“), začal vyrábať francúzsky umelec Kabír už pred 25 rokmi s veľkým úspechom. V roku 2009 vylepšil svoj hudobný nástroj a rezonančnú tubu vyrobil z bambusovej dyhy s výbornou akustickou kvalitou, kde umiestnil 8 rôzne dlhých kovových tyčiek, čo poskytlo nečakaný akustický zážitok alikvótnych tónov. Každá zvonkohra KOSHI je dodnes zhotovovaná a presne dolaďovaná ručne vo francúzkych Pyrenejách.

Zvonkohra KOSHI – živel Oheň:

Zvonkohry Koshi prinášajú nádhernú, jemnú a povznášajúcu atmosféru všade kde sa rozozvučia.
Pri zvuku zvonkohry /-ier/ KOSHI sa z podvedomia vynárajú spomienky z detstva, alebo aj spomienky z času pred narodením a uvoľňujú sa bloky, ktoré si v sebe nesieme.

Zvonkohra KOSHI – živel Zem:

Zvonkohra KOSHI je originálny hudobný nástroj, vhodný na muzikoterapiu, alebo ako harmonický zvukový nástroj do našich domovov, pracovísk, škôl, škôlok, …

Zvonkohra KOSHI – živel Voda:

Zvonkohra KOSHI – živel Vzduch:

.

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
  • 5
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
3 359 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach EZOpress sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.
EZOpress dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme