Prieskum zameraný na kontakty s mimozemskými civilizáciami

pixabay.comRadi by sme pozvali čitateľov, aby sa zúčastnili prieskumu, ktorý sa týka kontaktov s mimozemskými civilizáciami. Tento prieskum zostavila americká nadácia FREE.

Nadácia bola založená už zosnulým americkým astronautom a ufológom Edgarom Mitchellom, ktorého mnohí určite poznáte ako priameho účastníka misie na mesiac pod názvom „Apollo 14“. Nadáciu ďalej spoluzakladali doktor Rudy Schild (bývalý profesor astrofyziky na Harvardskej univerzite), austrákska vedkyňa a expertka na kontakty s mimozemskými civilizáciami Mary Rodwell a advokát Rey Hernandez, ktorý osobne zažil prvý kontakt s mimozemskými civilizáciami v roku 2012. Členom tímu je aj Bob Davis, bývalý profesor neurológie na New Yorskej Univerzite, ktorý nedávno vydal knihu o zážitkoch blízko smrti a posmrtnom živote.

Nadácia FREE bola založená s cieľom uľahčiť výskum „tkz. kontaktných skúseností alebo kontaktov s mimoľudskými mimozemskými inteligentnými bytosťami“ (ET kontakt) spojených s UFO a iných paranormálnych aktivít postavených na pevných vedeckých základoch.

Júlia Sellers

Výskumný výbor FREE pozostáva z vyváženého interdisciplinárneho členstva, ktoré zahŕňa vedcov akademikov, profesionálov z odboru psychológie, investigatívnych novinárov, a skúsených ľudí, ktorí majú za sebou zážitky s mimozemskými inteligenciami. Každý člen (výboru) FREE, ktorý s organizáciou spolupracuje, sa vyššie uvedenými témami odborne a intenzívne zapodieva už viac ako niekoľko desaťročí. Každý z nich prispel značným spôsobom k prebiehajúcej celosvetovej diskusii na témy UFO, účastníkov kontaktov a zážitkov s mimozemskými civilizáciami, ( teda tých, čo zažívajú kontakty s ET), a súvisiacimi témami, ktoré sa týkajú paranormálnych javov. Výskum na slovensku zastrešuje Júlia Sellers.

Cieľom prieskumu je zhromaždiť základné informácie od jednotlivcov, ktorí nejakým spôsobom zažili kontakt s UFO, ET, alebo mimozemskou civilizáciou, respektíve majú pocit, že s mimozemskými civilizáciami nejakým spôsobom komunikujú.

Prieskum je v slovenskom jazyku a všetky relevantné informácie o tom, ako sa prieskumu zúčastniť nájdete TU

Všetky osobné údaje, ktoré dobrovoľne poskytnete v rámci prieskumu budú dôverné a nikto okrem členov nášho výskumného výboru nebude mať prístup k Vašim osobným údajom, ak sa ich v rámci formulára rozhodnete poskytnúť. Môžete sa však rovnako rozhodnúť zostať úplne v anonymite, respektíve poskytnúť pseudonym (fiktívne meno), ak sa tak rozhodnete. Vyplnené dotazníky budú sčítané a uzamknuté na bezpečnom mieste.

V súvislosti s prieskumom FREE si je potrebné uvedomiť, že aj napriek tomu, že prieskum používa už zaužívaný termín „ET kontakty“, tento termín v sebe zahŕňa predovšetkým vzájomne súvisiace témy akými sú mimozemské stretnutia, zážitky a kontakty nielen s ET, ako ich poznáme z dosiaľ dostupnej literatúry, ale predovšetkým s mimozemskými inteligenciami a inteligentnými bytosťami z paralelných svetov alebo iných dimenzií, ako aj ďalšie súvisiace prejavy, ktoré negujú existujúce fyzikálne zákony. Skrátka sú tu zahrnuté akékoľvek typy kontaktu s mimozemskými inteligentnými bytosťami, ktoré nejakým spôsobom súvisia s akýmkoľvek aj telepatickým kontaktom s inteligenciami nachádzajúcimi sa mimo dimenzie našej planéty. Takéto skúsenosti pritom zahŕňajú buď pozitívne a dobrovoľné stretnutia-zážitky s bytosťami z iných svetov, rovnako ako aj negatívne, alebo nechcené zážitky, typu únosov.

Cieľom FREE je spájať rôzne hlasy a názory, ktoré existujú vo sfére skúmania zážitkov a kontaktov ľudí s mimozemskými inteligenciami a inými súvisiacimi javmi.

Jedným z hlavných cieľov prieskumu je chrániť anonymitu. Nikto nebude označený menom ani žiadne iné osobné identifikačné údaje nesmú byť poskytnuté bez výslovného písomného súhlasu dotknutej osoby.

Nižšie uvádzame časť výsledkov prieskumu nadácie FREE uskutočneného v angličtine k 1.12.2016 ktorého sa zúčastnilo približne 4000 ľudí. Je potrebné poznamenať, že výskum sa týka len ľudí, ktorí majú vedomé zážitky (tkz. explicitné vedomé spomienky) s mimozemskými inteligenciami. Nejedná sa teda o zážitky vyvolané na základe hypnotických regresií.

 • Viac ako 85% ľudí kontaktovaných (mimozemskými civilizáciami) vníma skúsenosti ako „Pozitívne“, kým iba 9,7 % ich vníma ako „Negatívne“.
 • 2010 z opýtaných videli UFO.
 • 32 % z opýtaných zažilo klasický únos.
 • 68% opýtaných neboli obeťami klasického únosu, ale zažili iné formy kontaktov s mimozemskými civilizáciami
 • 450 jedincov má „vedomé“ spomienky na palubu kozmickej lode.
 • 81% zažilo mimotelové zážitky.
 • 1636 opýtaných prijalo telepatické správy.
 • „Energetické bytosti (55%)  a bytosti  podobné ľuďom“(52%) sú podľa účastníkov prieskumu najviac videné bytosti.
 • 1345 z opýtaných zažilo fenomén tkz. „dier alebo posunov v čase“; (čas akoby zmizol a neexistoval).
 • 51% opýtaných (Fázy č. 2) nahlásilo, že bolo bytosťou mimozemskej inteligencie vyliečené a uzdravené.
 • Väčšina opýtaných videla bytosť mimozemskej inteligencie viac ako 10 krát.
 • 35% zúčastnených Fázy č. 2 prieskumu prežila zážitok blízko smrti.
 • 530 opýtaných verí, že boli účastníkmi “ šľachtiteľského programu mimozemských civilizácií“.
 • 95% opýtaných zažilo nejaký druh „nadprirodzenej“ skúsenosti.
 • 146 jedincov, alebo 12% z celkového množstva opýtaných nahlásilo MILAB, tkz. únos zapríčinený vojenskou zložkou armády USA (respektíve armády iných štátov).
 • 82,5% opýtaných verí, že mimozemské inteligentné bytosti sa nejakým spôsobom týkajú „duchovného sveta“.

Väčšia časť opýtaných prešlo veľkými zmenami v zmysle pozitívnom (stali sa viac duchovne založenými, menej sebeckými, viac starostlivými o životné prostredie, zmenšili sa ich obavy o finančné hodnoty, atď).
Výskum ďalej ukazuje, že existuje veľmi silný vzťah medzi tkz. zážitkami blízko smrti a mimozemskými kontaktami (ďalej mimotelovými zážitkami a telepatickými komunikáciami.)  Obe skupiny hlásia, že po skúsenostiach s mimozemskými inteligenciami prechádzajú mnohými fyzickými a psychickými zmenami ako zvýšenie zručností týkajúcich sa mimozmyslového vnímania, schopnosť vnímať energetické pole, vplyv na elektrické zariadenia, (spontánne) uzdravenia, kontakty na duchovný svet a mnohé ďalšie).

Reinerio Hernandez, J.D., MCP, PhD. kandidát, spoluzakladateľ a člen predstavenstva nadácie FREE

Všimnite si prosím, že až 80% opýtaných zažilo pri kontaktoch s mimozemskými inteligenciami mimotelové zážitky.

Autor: Mgr., Bc, Julia Sellers, BA HONRS
Kontakt: juliasellers@juliasellers.sk
spisovateľka, lektorka, konzultantka a publicistka pre oblasť duchovna (mimotelové zážitky), zástupkyňa prieskumu kontaktov s mimozemskými civilizáciami americkej nadácie FREE pre oblasť SR a ČR.

1 375 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.