VAXXED – dokumentárny film „Zaočkovaní: od zatĺkania ku katastrofe“

VaxxedDokumentárny film Dr. Andrewa Wakefielda „Zaočkovaní: od zatĺkania ku katastrofe“ ( VAXXED : from cover-up to catastrophe ), ktorý mal premiéru v apríli 2016 v New Yorku, sa konečne dočkal aj slovenských titulkov.

Film sa zaoberá predovšetkým veľkým podvodom v úrade verejného zdravotníctva USA (CDC = Centers for Disease Control and Prevention), ktorý v skutočnosti vedecky zistil, že MMR vakcína (proti osýpkam, príušniciam a ružienke) dramaticky zvyšuje riziko autizmu, ale klamal a zatĺkal to vyše 10 rokov a napriek hmatateľným dôkazom to zatĺka doteraz

Zdroj: www.slobodavockovani.sk

Ešte stále veríte očkovaniu?
Vo svojej silnej prezentácii Del Bigtree (producent filmu VAXXED) diskutuje o mnohých šokujúcich štatistikách, ktoré sa točia okolo vakcín, o farmaceutických spoločnostiach, ktoré ich vyrábajú a hlavne sa pozerá na otázku „Sú vakcíny naozaj nebezpečné a účinné?“ – 2017 Orlando, Kalifornia:

Originálny stránka tvorcov: VAXXED: from cover-up to catastrophe

1 993 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.