Vieš čo ješ? Výpoveď farmára

Prinášame Vám unikátnu výpoveď pestovateľa pána Šlinského, okrem iného i vynálezcu Agrokruhov. Tento génius si teda absolútne nekladie servítku pred ústa a dokáže osloviť davy svojou jednoduchou výrečnosťou, pričom pomenúva veci priamo a pravým menom. Hovorí o ľudskej hlúposti, bio-produktoch, potravinových podvodoch, ako aj kvalite potravín.

Ukážka tejto ponúkanej plnej reportáže mala vyše milión videní a tešíme sa, že práve my vám prinášame plnú reportáž. Viac v relácii Vieš, čo ješ?, ktorého producentom je známy potravinový kritik Patrick Linhart.

Patrick Linhart, BSc bude prednášať aj na Zdravých vianočných trhoch

Regenračné centrum

Viac informácií o agrokruhoch a ekologickom pestovaní nájdete na stránke farmlandia.sk alebo vo videách s pánom Šlinským a na jeho fb stránke

1 493 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.