Úžasné i znepokojujúce informácie o vode

Pozoruhodné informácie o jedinečnej látke menom voda, vodaktorá je fascinujúca a zvláštna po všetkých stránkach. Dozviete sa viac o pitnej vode a jej úlohe v ľudskom tele, vplyve na pokožku (vodoliečbe), o vode v podobe pár a mrakov, snehových vločkiek, ale aj o spodných vodách a otrávených potokoch, či mikroorganizmoch ktoré žijú v potrubiach a my ich často „vypijeme“.

Filter na vodu OASANajjednoduchším a najlacnejším riešením na filtrovanie vodovodnej (studničnej) vody sú kvalitné filtračné kanvice a na filtrovanie chlóru pri sprchovaní, či kúpaní sprchové filtre.

Veľkú službu pri odstraňovaní niektorých látok urobí aj šungit, ktorý slúži aj na energetickú úpravu vody. Na uchovanie týchto vlastností je ideálna Informovaná fľaša alebo sklenené fľaše s kvetom života, …

1 439 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.