Dvojfázové super prebiotikum – viac ako všetky známe probiotiká

Ak sa samých seba pýtate, či by ste mali začať užívať probiotiká – skúste si odpovedať na nasledujúce otázky:bakterie-crevo-freepixabay

 • Som často chorý/á?
 • Užívam pravidelne antibiotiká?
 • Mám opakujúce sa tráviace problémy ako je nadúvanie, hnačka alebo plynatosť?
 • Som často v strese alebo zažívam úzkostné až depresívne stavy?

Ak ste na jednu, alebo viacero otázok odpovedali áno, tak by ste určite mali začať s ich užívaním!

Všetky vyššie uvedené problémy môžu byť spojené s nedostatkom prospešných probiotík v črevách. Probiotiká sú prospešné baktérie, ktoré vaše telo potrebuje k boju so škodlivými baktériami a inými organizmami, ktoré ohrozujú vaše zdravie – a môžu viesť k uvedeným príznakom.

floraphage

floraphage
klik na obrázok

Vďaka Floraphage budete mať množstvo schopných a prospešných probiotík, ktoré potrebujete pre zlepšenie zdravia, trávenia, posilnenie imunity a zvýšenie duševnej pohody. Pripravte sa na ľahší život bez vplyvov črevnej nerovnováhy.

Ľudský tráviaci trakt obsahuje miliardy mikroorganizmov, ktoré neustále súperia o priestor a živiny. Preto je dôležité, aby prospešných baktérií bolo vždy viac ako škodlivých, aby bola zachovaná rovnováha v črevnej mikroflóre a tým celkovo dobrý zdravotný stav. Pomerne často sa stáva, že agresívne kmene škodlivých baktérií sú premnožené a spotrebujú viac zdrojov, než prospešné baktérie. Môže to byť spôsobené užívaním antibiotik, ktoré zabíjajú “dobré” aj “zlé” baktérie v črevách rovnako, alebo zlou stravou, ktorá spôsobuje problémy so zažívaním, s ktorými sa bežne stretávame. Tento jav premnoženia škodlivých baktérií môže mať za následok celkový zlý zdravotný stav, tráviace problémy spojené s bolesťami brucha a bakteriálnymi infekciami sprevádzané citlivým žalúdkom, nafukovaním, plynatosťou či nadúvaním. Floraphage bol vyvinutý presne na tieto problémy aj na celkovú podporu, obnovu a zachovanie vysoko citlivého tráviaceho ekosystému.

Účinky a výhody Floraphage:

 • Zvyšuje účinnosť probiotík a maximalizuje ich prínos
 • Slúži ako prevencia tráviacich problémov
 • Účinkuje okamžite už v priebehu pár hodín
 • Podporuje zdravie močových ciest
 • Účinky sú prítomné v tenkom aj v hrubom čreve
 • Nespôsobuje nadúvanie, ako iné prebiotiká
 • Je odolný voči rôznym črevným podmienkam

Floraphage napadá a rozkladá “zlé” baktérie, ktoré takto poslúžia dobrým baktériám, ako výživa pre svoje opätovné rozmnoženie.

Floraphage je zmes bakteriofágov vyvinutých k podpore tvorby prospešných baktérií v celom tráviacom ekosystéme. Tieto bakteriofágy majú schopnosť sa cielene zamerať na škodlivé baktérie, ktoré sa nachádzajú v našom tráviacom trakte. Po zameraní a prichytení začnú tieto bakteriofágy rozkladať bunkové steny škodlivých baktérií, čo uvoľňuje živiny, ktoré sú takto dostupné pre užitočné baktérie v tráviacom trakte. Tým, že dôjde ku zničeniu “zlých” baktérií, ich rozkladu na živiny pre tie užitočné. Zároveň sa postupne upravuje črevná mikroflóra a to aj tým, že prospešné baktérie získajú priestor a živiny pre svoje množenie.

bacteriophage

bakteriofág

Vzhľadom k tomu, že Floraphage zabezpečuje uvoľňovanie živín zo škodlivých baktérií, sa vo svojej podstate chová ako dvojfázové super-prebiotikum. Prebiotiká, ako je už dlho známe, napomáhajú prospešným baktériám v ich rýchlejšom raste. Presnejšie – prebiotiká sú prírodné zdroje živín, ktoré stimulujú rast a aktivitu dobrých baktérií v tráviacom trakte.

Floraphage predstavuje nepatrný zlomok z celkového počtu bakteriofágov, ktoré sa prirodzene nachádzajú v ľudskom tele. Navyše sa bakteriofágy v poľnohospodárstve využívajú roky ako jemný a netoxický spôsob kontroly rastu baktérií v plodinách. Floraphage taktiež neobsahuje geneticky modifikované zložky (pre človeka škodlivé).

Floraphage podporuje normálne zdravie močových ciest

Vedeli ste, že väčšina infekcií močového mechúra je spôsobená špecifickými baktériami, ktoré denne konzumujeme v jedle? Mnoho ľudí trpí chronickými infekciami močového ústrojenstva, ale na rozdiel od všeobecného presvedčenia, tento bežný problém nie je spôsobený zlými návykmi alebo zlou hygienou. Keď konzumujeme potraviny, ktoré obsahujú určité druhy nežiadúcich baktérií, naše telá sú schopné vyplaviť tieto baktérie močovým traktom, čo niekedy spôsobuje tieto infekcie. Floraphage podporuje zdravie močových ciest tým, že škodlivé baktérie z potravín ničí.

Floraphage v spojení s probiotikami maximalizuje ich prínosy

Priemerné zvýšenie aktivity probiotického rastu baktérií (pre štyri probiotické doplnky, ktoré boli testované) bolo až 2400% v porovnaní s kontrolnou vzorkou kde nebol použitý Floraphage. To znamená, že Floraphage zvyšuje účinnosť probiotík až 24-krát.

Každý probiotický doplnok bol umiestnený do roztoku bohatého na nutrienty v podmienkach napodobňujúcich normálne zažívanie, v roztoku boli až kým baktérie nenarástli do požadovanej hodnoty (OD=2 – Optical Density – jednotka, ktorá meria koľko svetla sa dostane cez rastúce baktérie). Dosiahnutie požadovanej hodnoty značí, že baktérie sú aktívne a rastú (už „nespia“). Následne, aktivované baktérie boli rozdelené do dvoch skupín. Jedna skupina bola kontrolná (bez prítomnosti Floraphage) a druhá bola doplnená o prítomnosť Floraphage. Výsledkom bol zvýšený rast probiotických kultúr až o 2400% v porovnaní s kontrolnou skupinou.

Floraphage je účinný na zabránenie ďalšiemu rastu škodlivých baktérií a jeho účinnosť je takmer okamžitá.

Laboratórne testy ukázali, že keď boli škodlivé baktérie inkubované spolu s Floraphage, rast škodlivých baktérií začal klesať už po 60 minútach a naďalej klesal aj počas inkubačnej doby (10 hodín).

Zdroj: www.arthurandrew.com
Preklad: EZOpress

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
3 132 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach EZOpress sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.
EZOpress dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme