Ako zotrieť rozdiely medzi bezmocnými a mocnými tohto sveta

Rozdiel medzi bezmocnými a mocnými tohto sveta nebol nikdy väčší. V týchto náročných časoch si musíme uvedomiť, že ak chceme zmeniť svet, musíme zmeniť spôsob, akým funguje.

AIME je charitatívna organizácia, ktorá to robí pomocou mentoringu, aby vzdelávací systém bol spravodlivejší a dostupnejší pre všetkých. Vzdelávaním sa deti môžu vymaniť z chudoby a tak narúšať triedny rozdiel. V Austrálii už spoločnosť AIME umožnila desiatkam tisíc detí zmeniť svoj život. Vďaka tomuto úspechu sa organizácia začína etablovať medzinárodne.

Krásny úvodný animovaný film: Ozubené kolesá

Predstavte si svet, v ktorom sú všetci ľudia k sebe dobrí, láskaví, delia sa o všetko spoločne, nepotrebujú peniaze a žijú v súlade s prírodou. Nemožné ? Viac vo filme: Nádherná zelená

717 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.