Nové časy, nové energie – Víza do éry Novej Zeme

Spoločenstvo FÉNYREND (Rád svetla) z Maďarska usmerňuje duchovne hľadajúcich a prebúdzajúcich sa pri nachádzaní a pochopení UČENIA a neskôr hlbokej MÚDROSTI. Rád svetla bol založený v roku 2015 ako pozemské zrkadlenie Rádu nebeských majstrov, ktorých odkazy sprostredkováva všetkým záujemcom.
FENYREND

V Košiciach 15.12.2018 v rámci prednášok na Zdravých vianočných trhoch sme mali možnosť privítať zakladateľa Rádu svetla Laciho a Hajdú Lauru – duchovnú učiteľku, liečiteľku a jasnovidku transylvánskeho pôvodu žijúcu v Budapešti. Od detstva ju učia Nebeský Majstri. Informácie chanelluje z univerza, ktoré je bežnými zmyslami nevnímateľné. Pravidelne vedie spirituálne prednášky a meditácie v Budapešti a iných mestách. Všade, kde sa objaví sú preplnené sály poslucháčmi, ktorých zaujíma učenie o prechode do 5. dimenzii o ktorej Laura na svojich prednáškach rozpráva:

Hajdú Laura – názov prednášky: Nové časy, nové energie
Ako sa prispôsobiť aktuálnym energetickým zmenám, ktoré ovplyvňujú Zem a ľudstvo? Ako môžeme pomôcť transformačnému procesu? Čo môžeme očakávať od roku 2019?

Laci – názov prednášky: Víza do éry Novej Zeme
Čo môžeme osobne urobiť pre to, aby sme mohli vstúpiť do novej éry života a ľudstva? Ako môžeme získať späť rovnováhu a sebavedomie? Ako sa môže zmeniť naša viera v živú skutočnosť?

Ak sa máte záujem prihlásiť na seminár s Laurou, či Lacim kontaktujte Regeneračné centrum EZOfit.

Ďalšie prednášky po Maďarsky nájdete na YouToubovej stránke Fényrend Közösség

965 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.