Peter Staněk: Čo môžeme robiť pred krízou ktorá príde v rokoch 2019-2020

Súčasný svet je obrazom totálnej neistoty a nepredvídateľnosti ….. ale človek chce istotu pre seba a svoje deti. V ďalších budúcich 50 rokoch (po gigantickej kríze ktorá príde v rokoch 2019-2020 a ktorá bude 20 až 30-krát horšia ako v 2008) nebudeme riešiť ekonomické, štátne alebo iné problémy, ale čo je zmyslom života, prečo sme na planéte a čo po nás zostane, až tu nebudeme.

zem-klimaticke-zmeny-free-pixabay

Vývoj v nasledujúcich 10 rokoch rozhodne o budúcnosti na ďalších 100 rokov (či bude nasledovať napr. model zániku ríše rímskej a ďalších civilizácií, alebo sa poučíme a pôjdeme inou cestou).

O mnohých, pre neprebudeného poslucháča až neuveriteľných zmenách, ktoré postihnú všetkých ľudí, rozpráva Prof. Ing. Peter Staněk, CSc. (samostatný vedecký pracovník, Slovenská akadémia vied, Bratislava)

Šéf kľúčového analytického útvaru jednej nemenovanej Rockefellerovskej banky, ktorý sa zaoberá budúcom vývojom, hovorí: čaká nás gigantická ekonomická svetová kríza, ale nebude len finančná, jej dôsledkom budú davy ľudí, ktorí budú zúrivo putovať ulicami a budú ničiť všetko okolo seba. Politické elity zlyhávajú a dochádza k impaktu spoločnosti do vnútra, to všetko bude začínať kolapsom finančného sektora a prerastie všetkými súčasťami spoločnosti. Odhadovaný čas? rok 2020!

Ďalšie poznámky autora ako aj plánované prednášky nájdete na stránke Voda, příroda a lidé a videá od najnovších na YouTube

Odporúčame prednášku prof. Petra Staněka – 25.1.2019

O budúcnosti ľudstva, ako sa prispôsobiť aktuálnym energetickým zmenám, ktoré ovplyvňujú Zem a ľudstvo, ako môžeme pomôcť transformačnému procesu, čo môžeme očakávať od roku 2019, …
sa bude prednášať aj na akcii:

Regenračné centrum

10 363 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.