Jesť a piť pri počítači je nebezpečné

Ukrajinskí vedci zistili, že konzumácia jedla, čaju, či kávy pred monitorom môžu viesť k Alzheimerovej chorobe, Parkinsonovej chorobe a dokonca spôsobiť rakovinu.

PC-voda-freepixabay

Elektromagnetické žiarenie vychádzajúce zo zapnutého počítača mení štruktúru vody, ktorá negatívne ovplyvňuje živé bunky. Takýto objav urobili ukrajinskí odborníci na výživu z Института экологии человека

Vedci opakovane vykonali podrobnú molekulárnu analýzu vody, ktorá bola nejaký čas pri počítači. Pod vplyvom elektromagnetického žiarenia sa zhoršujú vlastnosti vody. Nápoje a jedlo s obsahom vody sa stávajú „agresívnymi“.

Podľa odborníkov, ľudské zmysly nie sú schopné rozlíšiť „nabitú“ vodu od obyčajnej, pričom sa jej škodlivé účinky v priebehu rokov hromadia. Podľa vedcov je zdravie ľudí, ktorí radi pijú a jedia bez toho, aby sa vzdialili od monitora, vážne ohrozené.

Zdroj: stolicaonego.ru

 

 

301 pozretí

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.