Nadvláda (Dominion) – film o neľudskom zaobchádzaní so zvieratami

Film Nadvláda (Dominion) bez milosti odhaľuje rôzne spôsoby využívania a zneužívania zvierat predovšetkým v masovom, mliečnom, vaječnom, textilnom a zábavnom priemysle.

Dominion

Dokument bol natočený v Austrálii a kombinuje doteraz nevídané zábery zo skrytých kamier a dronov. Ukazuje ako celé desivé impérium založené na tajnostiach, tak i jednotlivé príbehy jeho obetí. (Kinopilotu.cz)

Celý film s titulkami:

Ak by ho stiahli, celý film si môžete pozrieť aj na mojevideo.sk, s automatickými titulkami na YouTube, alebo stiahnuť z uloz.to.

EZOpress nemusí zdieľať všetky tu uvedené informácie a jej dôsledky, ale dáva priestor aby si čitateľ na základe zozbieraných informácií urobil vlastný názor

 

410 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach EZOpress sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.
EZOpress dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.