Kto sme? Prečo sme tu a aký je náš osud?

The Cosmic Secret – pokračovanie filmu Above Majestic v podaní špičkových vedcov, výskumníkov, archeológov a zasvätencov ako David Wilcock, Corey Goode, Jordan Sather, …, ktorí skúmajú najväčšie otázky ľudstva:

The Cosmic Secret

  • Kto sme? Prečo sme tu a aký je náš osud?
  • Ukrýva vojensko-priemyselný komplex tajný vesmírny program, ktorý je oveľa väčší ako naše najoptimistickejšie vízie budúcnosti Star Treku?
  • Bojovali na Zemi pozitívne a negatívne mimozemské entity?
  • Aký bude dopad masívneho uvoľňovania transformačnej energie zo Slnka?
  • Je to naplnenie proroctiev Vzostupu, ktoré sa objavili v tridsiatich piatich rôznych duchovných tradíciách na celom svete?
  • Mohol by byť kresťanský koncept oveľa hlbší a zložitejší, ako sme si kedy mysleli?
  • Aká je úloha globálnej elity v tejto prebiehajúcej vojne za mier, suverenitu a duchovnú slobodu ľudstva?
  • Čo sa stane, keď sa múry nevedomosti začnú rozpúšťať a uvedomíme si, že sme nikdy nemali obmedzené schopnosti?

Vesmírne tajomstvo: Duchovné sily na Zemi sú skutočné. Rôzne učenia rôznych učiteľov z rôznych prostredí sa zhodujú. Učia nás láske, odpusteniu, súcitu, trpezlivosti, vytrvalosti, pochopeniu, … Ak prijmeme tieto princípy a žijeme podľa nich, prenášame sa do vibračného súladu s touto vyššou pravdou. Pretože naším poslaním je vzostup.

686 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach EZOpress sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.
EZOpress dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.