Dr. Buttar odhaľuje pravdu o Covid-19

Renomovaný lekár, Dr. Buttar odhaľuje, kam smeruje šírenie strachu okolo koronavírusu, prečo sa umelo navyšujú počty mŕtvych na Covid-19 a ako to súvisí s povinným očkovaním, či sledovaním ľudí.

ovplyvnovanie-dezinformacie-cenzura-media-freepngfuel

Dozvieme sa aj to, ako bol vírus stvorený, ako médiá manipulujú s číslami, ukazujú falošné zábery z nemocníc a prečo prebieha cenzúra akýchkoľvek informácií, ktoré na tieto skutočnosti poukazujú.

Ak by video stiahli hľadajte na YouTube alebo mojevideo. Prepis videa a ďalšie info nájdete na stránke www.otevrisvoumysl.cz alebo na www.arfa.cz

Sledovanie obyvateľov:

Vysvetlenia od ďalších lekárov a iných odborníkov nájdete v článku Koronavirus – co se tu vlastně děje? Akým spôsobom si zvýšiť imunitu, aby vírusy nemali šancu, nájdete aj na ďalších stránkach:

2 352 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach EZOpress sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.
EZOpress dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.