PLANDEMIC – Skrytá agenda za COVID-19

Dr. Judy Mikovits, jedna z najšpičkovejších vedkýň (napr. spôsobila revolúciu v liečbe HIV / AIDS), zverejnila kontroverzný článok v časopise Science, ktorý vyvolal rozruch vo vedeckej komunite. Odhalila, že používanie zvieracích a ľudských plodových tkanív spôsobuje devastujúce epidémie chronických chorôb. Za odhalenie tohto tajomstva jej farmafirmy, FBI, ministerstvo spravodlivosti, … zničili meno, kariéru a osobný život. Bola uväznená bez odsúdenia (bolo jej odobrané právo na súdny proces). Teraz, keď jej skončil príkaz mlčanlivosti, prehovorila a uvádza mená tých, ktorí ohrozujú všetok ľudský život:

Zdroj a ďalšie časti

Ak schvália povinné očkovanie, zomrie aspoň 50 miliónov Američanov, nakoľko majú gamaretrovirus z vakcín a kontaminovanej darcovskej krvi. Tým pochovajú dôkazy (zabijú obete) a príčinu úmrtia pripíšu koronavírusu covid-19:

Prepis videa na stránke www.otevrisvoumysl.cz

ockovanie-striekacka-freepixabay

Iné čísla úmrtí v USA na zápal pľúc, chrípky alebo COVID-19, ako nám predkladajú médiá. V 17 týždni zomrelo o 36% menej ľudí ako minulý rok. Falšujú sa údaje, alebo sa nahlasuje, že zomreli na CVID-19 aj keď mali iné vážne ochorenie a teraz na to zabudli, alebo ľudia nechodia k lekárom a neoperuje sa a tak je menej úmrtí z pochybenia lekárov?
Aktuálnu štatistiku úmrtí v USA na zápal pľúc, chrípku alebo COVID-19 nájdete TU
Vysvetlenie:
1. stĺpec – rok
2. stĺpec – týždeň
3. stĺpec – celkové úmrtia
4. stĺpec – súhrnné úmrtia na zápal pľúc, chrípku alebo COVID-19.

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
  • 131
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
3 055 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach EZOpress sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.
EZOpress dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme