Budíček ze lží

ovplyvnovanie-dezinformacie-cenzura-media-freepngfuel

Del Bigtree z Highwire mluví o důležitosti toho, abychom šířili pravdu a udělali vše ve svých silách, abychom probudili ty kolem sebe, kteří ještě spí.

Dr. Vernon Coleman, autor více jak 100 knih, mluví o druhé vlně koronaviru, proč ji vlády a elita chtějí, a že celá situace kolem koronaviru je velký hoax.

Dr. Vernon Coleman mluví o lžích a manipulací, které šíří vlády a média, a říká, že to vše je součástí velkého plánu k ovládnutí světa a odebrání našich svobod a práv.

Dr. Cahillová nabízí vědecké důkazy, proč nošení roušek, karanténa a ostatní opatření proti koronaviru jsou zbytečná, a co musíme místo toho dělat. Vakcíny proti chřipce obsahují koronavirus:

Zdroj a viac info: www.otevrisvoumysl.cz 

Významná česká lékařka už toho má dost: “Okamžitě roušky dolů! Nosíte na obličejích přilepené Petriho misky! COVID-19 nikdy nebyl žádná epidemie. Druhá vlna? Jen když to bude někdo chtít. Je to obrovský byznys.” … čítajte viac

Celý rozhovor:

Štúdia z roku 2015: akákoľvek vakcína proti koronavírusom vo všeobecnosti, medzi ktoré patrí aj nový koronavírus (SARS-CoV-2), by v skutočnosti vytvárala v telách ľudí ďalšie vírusy, čo by robilo situáciu ešte horšou, než už je. Viac v článku:

Dokument, stažený ze stránky Rockefellerovy nadace popisuje detailně postup chřipky zvané koronavirus, neboli COVID-19, její očekávaný vliv na světovou populaci a plánované cíle tohoto celosvětového podvodu … vyrobeno v Americe agendou na depopulaci země, kterou propaguje Bill Gates, Anthony Fauci a Rockefellerova nadace … Viac v článku:

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
  • 7
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
672 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach EZOpress sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.
EZOpress dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme