Aktivní ochrana pro každého

Časopis Nová Regena získal od vynálezce CDS (Chlorine Dioxide Solution – oxid chloričitý – ClO2) Andrease Ludwiga Kalckera exkluzivní kontakt na ředitele sdružení COMUSAV, lékaře Manuela Aparicia z Latinské Ameriky, kde již přes 4.000 lékařů používá roztok CDS pro likvidaci covidu-19.

Příznaky mizí ve 100% případů během 3-4 dní … čítajte viac

Video sa prehrá, ak kliknete na „Watch on Vimeo“

vakcina-virus-freepixabay-4946479_1920

CDS (oxid chloričitý) vyřadí z provozu hemaglutinin, což je jakýsi „náústek“ díky němuž se vir dokáže navázat na hostitelskou buňku a infikovat ji. Je to jako kdybychom klíštěti vytrhli kusadla. V tu chvíli po nás může lézt, ale nemůže se už nikdy zakousnout.
Virus zbavený hemaglutininu ztrácí schopnost infikovat hostitele !!!

V bolívijskom meste San José de Chiquitos približne 12% populácie (viac ako 4 000 ľudí) malo ochorenie, alebo podozrenie na Covid. Pomocou oxidu chloričitého (ktoré starosta rozdával obyvateľom v litrových fľašiach) sa im podarilo ovládnuť pandémiu a dnes je San José de Chiquitos vyhlásené za „Corona free“ … čítajte viac

Vyhlásenie:

Všetky informácie na stránkach EZOpress pochádzajú od pána Ludwiga Kalckera a jeho českého spolupracovníka Pavla Eiselta. Neposkytujeme žiadne informácie ani návody pre používanie MMS, CDS, … Roztok Chloritanu sodného slúži ako bielidlo na dezinfekciu.

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
922 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach EZOpress sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie.
EZOpress dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na EZOpress@gmail.com Ďakujeme